W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez avada kedavra 28 sty 2017, 08:40
Grałem w Dark Souls 3, TA GRA DAŁA MI RAKA, serio, nigdy wcześniej nie doświadczyłem tylu negatywnych emocji, od frustracji poprzez mordęgę do skrajnej niemocy, było sporo fajnych przeżyć, jednak to nic w obliczu tych negatywnych, mam tak dużo zastrzeżeń do tej gry, do mechaniki tej gry, do tanich chwytów, do złych rozwiązań, do upośledzenia mojego bohatera, do błędów w tej grze, że po prostu nienawidzę tej gry a jednocześnie ją uwielbiam, czyli, że są rzeczy które mi się podobały a inne nie. Ogólnie nie polecam tej gry, chyba, że jesteś wyrozumiały wobec debilizmów i złych rozwiązań, no i musisz być niesłychanie cierpliwy, bo inaczej nie poradzisz sobie, a jeśli uprzesz się aby dalej w to grać będziesz musiał wydać setki zł na środki uspokajające.
Czasem odzywają się we mnie moje nowo nabyte trollerskie zapędy, nie za często ale jednak, być może to część mojej nowej osobowości, choć w 90% przypadków jestem grzeczny.

przez BratKat 06 lut 2017, 08:13
Moja ulubiona gra z dzieciństwa to były Piłkarzyki na sprężynkach :mrgreen: Nawet dzisiaj bym zagrał :D

Piłkarzyki na pokrętłach tez były fajne i też dawno temu grałem :D . Nie tak dawno jak na sprężynkach, ale już minęło sporo czasu od kiedy nie gram.
Dwie Wiary zapisały się na kartach historii Polski!
Chrześcijaństwo i Wiara Rodzima, dwie tak różne Wiary, a jednak potrafi dużo osób połączyć się dla dobra Ojczyzny!
Bóg-HonoR-Ojczyzna!

przez Natla_Miness 07 lut 2017, 06:55
Ostatnio grałem jedna partię w Hearthstone. Zgadnijcie wynik?
Przegrana. !

Całe dzieciństwo w grach komputerowych i na marne. Jestem mięsem expowym w tej grze.
Wcześniej monk.2000
http://natlaminess.blogspot.com/
Oficjalny blog, na który serdecznie zapraszam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tyrr 07 lut 2017, 11:56
avada kedavra napisał(a):Grałem w Dark Souls 3, TA GRA DAŁA MI RAKA, serio, nigdy wcześniej nie doświadczyłem tylu negatywnych emocji, od frustracji poprzez mordęgę do skrajnej niemocy, było sporo fajnych przeżyć, jednak to nic w obliczu tych negatywnych, mam tak dużo zastrzeżeń do tej gry, do mechaniki tej gry, do tanich chwytów, do złych rozwiązań, do upośledzenia mojego bohatera, do błędów w tej grze, że po prostu nienawidzę tej gry a jednocześnie ją uwielbiam, czyli, że są rzeczy które mi się podobały a inne nie. Ogólnie nie polecam tej gry, chyba, że jesteś wyrozumiały wobec debilizmów i złych rozwiązań, no i musisz być niesłychanie cierpliwy, bo inaczej nie poradzisz sobie, a jeśli uprzesz się aby dalej w to grać będziesz musiał wydać setki zł na środki uspokajające.

Oj nie zgodze się z Tobą - seria Dark Souls to jedna z najlepszych serii gier ever! Jedna z nielicznych gier, w których "narrator" nie ciągnie za palec i nie pokazuje jak małemu dziecku co ma dalej zrobić. Gra, która karze ze błędy i swoją głupotę (jak przypuszczam nie raz doszło do sytuacji, w której przeciwnik miał z 3%hp i rzuciłeś się na niego na ślepo bo przedcież wystarczy jeden hit? Nope, not gonna happen :D musisz być czujny 24/7 i o to w tej grze chodzi). Skróty pomiędzy lokacjami samemu można odblokować tylko trzeba czasem się trochę naszukać. Odnośnie cierpliwości - trójka jest najłatwiejsza z całej serii, zagraj w 1 to zobaczysz co to cierpliwość ;)
Gra wymagająca ale równie satysfakcjonująca.

przez Liber8 07 lut 2017, 16:50
Przymierzam się do Watch Dogs 2, co prawda ziomalsko hipsterski klimat, to na pewno nie mój klimat, ale podobają mi się niektóre patenty + grafika.

przez 0xNear 10 lut 2017, 15:51
PokemonGO. Lubię wychodzić z domu, tylko wkurza mnie to że żyję w tzw. rural area i mam jeden pokestop i gym w przeciągu ok. 7-8 km.
Mam nadzieję że dodadzą opcję zgłaszania lokacji, zresztą do Ingressa już weszło, a jednak jest to nisz i raczej nie będą polegali na tej grze (ingress -> pogo).
Muszę co miesiąc, dwa wydać 50zł na połażenie sobie bo inaczej zaczyna mi brakować pokeballi ;_; A na miasto jechać aktualnie za zimno.
0xNear

przez Liber8 30 sie 2017, 16:31
Final Fantasy X HD remaster :105:

przez Reghum 05 wrz 2017, 03:56
^ Znam ten tytuł z PS Vity, miałem sobie ściągnąć.
Ogólnie Final Fantasy to uber rigcz seria gier.

U mnie tytuły się do grania nie zwiększyły, raczej zmniejszyły, mało gram, częściej przeglądam internet w celu wyszukania informacji, coś tam się uczę, i tyle.
Chociaż jestem umówiony z kumplami na domówkę w HoMM3. Będzie ciekawie, tylko te cholerne dyskinezy :|
whatever is life sense now
https://twitter.com/hoshi_yamazaki

przez sailorka 05 wrz 2017, 07:59
planszówki lubię
Cześć, jestem czubkiem

przez Liber8 06 wrz 2017, 12:13
Muszę odczekać z rok żeby trochę zapomnieć i po raz kolejny wiedzmin 3, szkoda, że się nie da wymazać z pamięci poprzedniego przejścia, można by w ten sposób cieszyć się grą od nowa za każdym razem :D

materiały zza kulis

przez RECOGNIZEYES 07 wrz 2017, 05:04
Moje ulubione:

Survival Horror, a na miejscu pierwszym Silent Hill 2 i 3
Skradanki, Metal Gear Solid tak bardzo nostalgic!
Point and click, Fran Bow

przez kitt3n 11 wrz 2017, 09:30
jeśli ktoś ma konsolę, to polecam zaopatrzyć się w Nier Automatę i Personę 5. Jedne z lepszych gier, w jakie grałam :) Nier ok. 30 a Persona 100 godzin nie moje. Baaardzo wciągają.

przez pawel12345 23 wrz 2017, 20:19
Gram w Borderlands: The pre-sequel.

przez Euphorian 12 paź 2017, 09:46
Ja od czasów gimnazjum gram co jakiś czas w Heroes III i Age of empires, jak dla mnie są to absolutne klasyki. Kiedyś lubiłam też Diablo, ale nie ciągnie mnie specjalnie do najnowszej wersji.

Sortuj wg