Drodzy Użytkownicy,

Zmieniamy się dla Was!

W związku z tym informujemy, że ze względu na prace techniczne forum będzie dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu w dniach 21-25 maja.
Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z nowej wersji forum.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jednocześnie informujemy, że jakiekolwiek treści i zdjęcia dodane i edytowane w dniach 21-25 maja nie będą dostępne po starcie nowej wersji forum.

Pozdrawiamy ciepło,
Zespół abcZdrowie

Czy właściwie spędzam teraz czas?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez nvm 15 maja 2018, 18:47
Kto z was również ciągle ma wątpliwości czy właściwie w danej chwili spędza czas, czy tez może mógłby zmienić to, co akurat robi i spędzić go lepiej (właściwiej, efektywniej, bardziej produktywnie, itp.)?

Innymi słowy: kogo z was również męczą obawy, że "marnujecie" czas?
A jeśli rzeczywiście uważacie, że marnujecie czas, to czemu nie zmienicie tego, co robicie?

W szczególności nęka mnie pokusa, żeby nad pewnymi sprawami poruminować.
nvm

przez Liber8 15 maja 2018, 20:28
nvm napisał(a):Innymi słowy: kogo z was również męczą obawy, że "marnujecie" czas?

Czasem czuję, że marnuję czas, jak słucham muzyki :-| Z jednej strony muzykoterapia działa pozytywnie, uwielbiam słuchać muzyki, pozytywnie na mnie wpływa, uspokaja, uczy koncentracji, działa zbawiennie i ogólnie same superlatywy.
A gdzieś z tyłu głowy mam myśli, że zamiast przyjemności płynącej z muzyki, może mógłbym w tym czasie zarabiać pieniądze? Mówię sobie wtedy i tłumaczę, że pieniądze nie są moim bogiem i nie ma sensu bym aż tak ich pragnął.

przez JERZY62 15 maja 2018, 20:38
Dzisiaj wprawie cały dzień spędziłem przed komputerem. Instalowałem Linux Mint i go konfigurowałem. Sprawdzałem czy Linux jest bezpieczny.

Liber8 napisał(a):Czasem czuję, że marnuję czas, jak słucham muzyk

Słuchanie dobrej muzyki nie jest marnowaniem czasu, oczywiście jak to muza mi się podoba.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arahja7 15 maja 2018, 21:14
Ja mam odwrotnie... praca jest dla mnie okropna bo nie mam czasu na marnowanie czasu.
ignorowani - distorted_level68

więcej bagażu niż ktokolwiek udźwignie
III Miss Forum

Sortuj wg