Drodzy Użytkownicy,

Zmieniamy się dla Was!

W związku z tym informujemy, że ze względu na prace techniczne forum będzie dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu w dniach 21-25 maja.
Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z nowej wersji forum.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jednocześnie informujemy, że jakiekolwiek treści i zdjęcia dodane i edytowane w dniach 21-25 maja nie będą dostępne po starcie nowej wersji forum.

Pozdrawiamy ciepło,
Zespół abcZdrowie

Czy istnieje internetowa przyjazn?

Socjologia-patologie,polityka,społeczeństwo,więzi,ludzie,czyli wszystko,co pozwala funkcjonować w dzisiejszych czasach.

przez współuzalazeżniona 12 kwi 2018, 07:28
Ja już trochę mniej jestem w potrzebie. Mam wokół siebie dobrych ludzi, którzy mnie już podnieśli.
Rodziców, przyjaciół i dobrego terapeutę...
No i neon, piona!:P
Teraz ja mogę komuś pomóc, jeżeli będę oczywiście odpowiednia osobą.
Mogę być białą chmurą :)
Walcz o siebie każdego dnia!
Jutra może nie być.

przez neon 12 kwi 2018, 07:38
współuzalazeżniona, five ! <Przybija piatke> ;)

Dobra czas sie zbierac, a wy sie wspomagajce :-D
bóg nam dokopie

przez Slide 12 kwi 2018, 11:13
Kalebx3 Gorliwy napisał(a):Jedna pobożna myśl o Bogu w Jezusie Chrystusie jest więcej warta niż skończone rosnące Kosmiczne Wielowszechświaty

Św. Kalebx3

:shock: :shock: :shock:
nie wiedziałem, że Cię kanonizowali i, że z Niebios nadajesz ;)

Czego Ty już nie wymyślisz :hide: ;)
Slide

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lilith 18 maja 2018, 11:44
Internetowa przyjaźń...
Może być przez Internet nawiązana nić porozumienia i stanowić wstęp do dalszego rozwoju, ale przyjaźnią nie nazwę czegoś, co opiera się wyłącznie na pisaniu wiadomości. Tak naprawdę nie zna się tego człowieka, a napisać można wszystko. Można wykreować się tak naprawdę na każdego. Do momentu aż ta znajomość pozostanie tylko i wyłącznie na takiej zasadzie, to nie ma mowy o przyjaźni. Drugiego człowieka trzeba poznać, usłyszeć, zobaczyć, poobserwować reakcje. A pisanie? To jedynie wymiana zdań i nic więcej. Może być całkiem przyjemnie z kimś wymieniać poglądy, można kogoś próbować wesprzeć, dodać otuchy, ale nie jest to przyjaźń. I nie wyobrażałabym sobie zbyt wiele po takim kontakcie, bo można sobie naprawdę zaszkodzić. Powoli, pomału, cierpliwie stawiać następne kroki - pod warunkiem, że druga strona również tego chce. Przenosić to w real, poznawać tego człowieka. I dopiero wtedy może wyjść z tego coś fajnego. W końcu jakby nie patrzeć - na każdym etapie poznania człowiek z Internetu może jednak okazać się gnomem, od którego lepiej się trzymać z daleka. A może być zupełnie odwrotnie. To wszystko pokazuje czas, sytuacje i dane osoby.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg