Artykuł o uzależnieniu od leków BDZ na Wirtualnej Polsce

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Artykuł o uzależnieniu od leków BDZ na Wirtualnej Polsce

Avatar użytkownika
przez Przemek_44 21 kwi 2016, 18:46
Cześć!

Nie wiem, czy dobrze, że założyłem temat, ale nie wiedziałem gdzie to upchnąć (?);/, a nie jestem dziennikarzem namawiającym do wzięcia udziału w reportażu, czy programie ,tylko namawiam do przeczytania artykułu..
..
tak więc, żeby nie przedłużać, zapraszam do przeczytania kolejnego artykułu traktującego o uzależnieniach od leków uspokajających, głównie z grupy benzodiazepin, choć nie tylko, który ukazał się wczoraj na portalu kobieta.wp.pl , a dzisiaj do południa był na 1 miejscu strony głównej Wirtualnej Polski. Na stałe będzie jednak na portalu kobieta.wp.pl, co tam docelowo był pisany..
.
Artykuł ten powstał z inicjatywy i pomysłu reportażystki Anety Wawrzyńczak i można powiedzieć, że jest wspólnym „dziełem reportersko – blogerskim” (Jej i moim), jak również, mam nadzieję, kolejną cegiełką, która wniesie coś do sprawy lepszego uświadomienia zarówno pacjentów, jak i specjalistów w tym temacie a przede wszystkim stworzenia zaplecza do leczenia tego typu uzależnień, które praktycznie w Polsce nie istnieje.

"Tabletka na życie"-Aneta Wawrzyńczak

UDOSTĘPNIAJCIE PROSZĘ, POLECAJCIE, róbcie co tam możecie!! Nigdy nie wiadomo co Was spotka złego (?) oby nic! ale jeśli już, to fajnie by było wiedzieć, że są miejsca do stopniowej detoksykacji dla osób uzależnionych od leków uspokajających poza oddziałami psychiatrycznymi..bez osób w ostrym delirium poalkoholowym, dedykowane do leczenia wyłącznie lekomanów ,którzy często w takim miejscu będą musieli spędzić minimum 6 tygodnii !!

Kto wie, kto odstawiał leki z wysokich lub terapeutycznych dawek w psychiatryku, jako jeden z niewielu "względnie normalnych" ten wie o czym mówię ! (ja spędziłem tam 1.5 miesiąca, byłem też na 4 detoksach alko)

Funpage mojego bloga na Facebooku to:

Uzależnienie od leków uspokajających na Facebooku.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
539
Dołączył(a)
07 sie 2013, 22:59

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Przeskocz do