Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poszukuje konkretnego psychiatry WWA


Gość csrpk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie lecze sie 13 lat, powoli zaczynam zauwazac bezradnosc rysujaca sie na twarzy mojego obecnego psychiatry, do ktorego chodze ok-3-4 miesiace. Owsze przepisal mi dobry stabilizator, ktory w jakichs 20%mi pomaga, ale widze ze jest bezradny, po ostatniej wizycie na ktorej u niego bylem, mowilem mu ze mam lekkie zalamk nastroju, on WIE, ze mam rowniez fobie spoleczna, ale stwierdzil, ze skoro slabo reaguje na wiekszosc ssri to chyba nie ma sensu, pomimo ze nie probowalem ani ssra, ssre, taineptyny, nassa i innych duperel.. Prosze poleccie mi kogos, chyba nie ma raczej takich cen ale jesli ktos naprawde by sie znal na rzeczy to moge placic nawet 300zl. Tak jak napisalem w tytule zalezy mi na kims z Warszawy. Dodam, ze staram sie niwelowac skutki swoich problemow joga, sportem, medytacja, dieta i innymi rzeczami ale jestem w takiej sytuacji, ze naprawde potrzebuje wsparcia lekami. Zmienilem prace, poznalem kobiete, mam poza tym duze stresy ktore pewnie szybko nie mina nie wnikajac w szczegoly i troche juz nie wyrabiam. Bede bardzo wdzieczny jak ktos mi udzieli rady, do kogo moglbym isc. Aha w moim przypadku psychoterapia sie wogole nie sprawdza, ze potrzebuje sie komus wyzalic probowalem lacznie leczyc sie okolo 1,5 roku ale nie czulem niczego poza traceniem czasu. Wiem ze sa osoby ktorym moze to pomaga, ale niestesty nie jedna jedna z nich. POZDRO!! i Z gory dziekuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie:)) sprobuje sie skontaktowac z tym specjalista zaraz musze wychodzic z domu i nie mialem okazji przeczytac calego artykulu natomiast to jest chyba neurochirurg i zastanawiam sie czy moze pomoc w dolegliwosciach z dziedziny psychiatrii. Poza tym zastanawiam sie jeszcze czy ma jakies dni co przyjmuje w Warszawie bo jezdzic do Bydgoszczy do miesiac to tez mi sie srednio usmiecha:/ ale jak wspomnialem dziekuje slicznie za zainteresowanie;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stymulatory dostępne na polskim rynku produkują dwie amerykańskie firmy. W ostatnich latach ich ceny spadły o połowę. Urządzenie do obustronnej głębokiej stymulacji kosztuje około 45 tys. zł. Do jednostronnej - ok. 35 tys. zł. Na rynku pojawiają się już stymulatory, które można doładowywać przezskórnie. Jednak są one droższe (ok. 70 tys. zł).

 

Kiedyś pacjenci musieli sami za nie zapłacić, teraz refunduje je NFZ (z wyjątkiem tych najnowocześniejszych), a bydgoska klinika ma kontrakt na wszczepienie 19 stymulatorów rocznie. Kolejka jest długa - na zabieg w Bydgoszczy czeka ponad 180 pacjentów. Niektórzy zostali zakwalifikowani już sześć lat temu.

klex nie tak łatwo się załapać jak widzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem kiedys w UK i tam mozna dosyc dobrze zarobic, jesli to mialoby mi cokolwiek pomoc mysle, ze przed dwa lata smialo moglbym ogarnac sume (gora 3) jaka jest potrzebna na ten wynalazek. Zeby rozwiazac swoje problemy przeszedlbym sie na bosaka z warszawy do gdanska wiec 3latka nie oszczedzjac tak strasznie bo mialbym na zycie nie bylo by jakims strasznym dzialanie. Spiesze sie do pracy ale jak wroce napewno poslucham tej audycji.. Mysle ze to moze byc dobre tym bardziej skoro kosztuje takie krocie jak na nasze kieszenie, byc moze cos w tym jest dzieki za podsuniecie (byc moze) zajebiste pomyslo, szacun:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×