Bezpłatne konsultacje prawne i psychologiczne

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Bezpłatne konsultacje prawne i psychologiczne

przez Lena3 10 lip 2015, 10:48
Stowarzyszenie Intro realizuje Projekt "Do Pełni Sił", który dofinansowany z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej przez Ministerstwo Sprawiedliwości, skierowany jest do wszystkich osób, które doświadczyły oszustwa, kradzieży, uszkodzenia mienia, rozboju, przywłaszczenia, porzucenia, uprowadzenia, znęcania się, uchylania się od alimentów, gróźb karalnych, handlu ludźmi, pozbawienia wolności, stalkingu, uszkodzenia ciała, pobicia, nieumyślnego spowodowania śmierci, zabójstwa, kazirodztwa, obcowania z nieletnim, nadużycia zależności, gwałtu, przemocy domowej, przemocy fizycznej, seksualnej, psychicznej, materialnej katastrofy komunikacyjnej.
W projekcie "Do Pełni Sił" dla osób pokrzywdzonych przestępstwem świadczymy również pomoc przez Internet. Osoby potrzebujące pomocy mogą umówić się na bezpłatne konsultacje online z psychologiem lub prawnikiem. By to było możliwe, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, które znajduje się pod linkiem: http://www.psychotekst.pl/strona.php?nr=92
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
05 paź 2013, 09:56

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Przeskocz do