Elektropunktura - skuteczne leczenie chorób przewlekłych

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Elektropunktura - skuteczne leczenie chorób przewlekłych

przez Irina Kornienko 19 cze 2015, 15:03
Witam.
Nazywam się Irina Kornienko, od wielu lat jestem terapeutką zajmującą się leczeniem osób przewlekle chorych, w tym o dużym natężenie bólu.
Pragnę zainteresować Państwa nowatorskim sposobem leczenia elektropunkturą, dzięki któremu setki osób postawiłam na nogi, w tym będące w skrajnych przypadkach.
ELEKTROPUNKTURA to bezinwazyjna metoda otwierania, udrażniania i wzmacniania meridianów za pomocą niewielkiego impulsu elektrycznego, który zostaje przeprowadzony przez punkty akupunkturowe.
Precyzyjnie odnajduje punkty nerwowe, błyskawicznie otwiera blokady dostarczając do jądra komórek energię elektryczną. W efekcie organizm staję się nadzwyczaj odporny i natychmiast uwalnia zarażone organy od wszelkich zbędnych wirusów, bakterii i stanów zapalnych. Mięśnie i kości normalizują swoją prawidłową prace, krążenie dochodzi do normy. Stan psychiczny poprawia się i wzmacnia.
Potrafię zdiagnozować w trakcie zabiegu stan niemal każdego organu wewnętrznego, wskazać jego stan zapalny i usunąć go.
Moje urządzenie elektropunkturowe jest unikatowe na skalę światową. Zostało stworzone we Francji.
Posiadam wieloletnie doświadczenie poświadczone referencjami z wielu krajów świata - Polska, Cypr, Rosja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Włochy i Francja.

Z poważaniem
Irina Kornienko
Tel. 570325568
Email: elektropunktura@interia.pl
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
19 cze 2015, 14:54

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Przeskocz do