Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znany Lekarz. Marketing czy oszustwo?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Temat dotyczy bardzo popularnego portalu ZnanyLekarz.pl. Słyszałem ostatnio pogłoski, że strona ma swoje drugie dno i nie do końca jest tam wszystko w porządku. Wiele osób twierdzi, że kasowane są negatywne komentarze, przez samych lekarzy,czy przez administratorów za wcześniejszym wpłaceniem odpowiedniej kwoty, oraz, że znajomi i rodzina wypisują komentarze pozytywne. Obawiam się, że może to także dotyczyć psychoterapeutów. W związku z tym na ile można się sugerować internetową opinią i czy nie podejrzane jest to, że terapeuta ma same pięciogwiazdkowe opinie, pisane w tonie zachwytu i podziwu. Mieliście kiedyś w kontekście psychoterapii i terapeutów, negatywne doświadczenia z tym portalem, albo słyszeliście o jakiś dziwnych sytuacjach?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jeżeli chodzi o usuwanie komentarzy to jakiś czas temu otrzymałem maila z serwisu o próbie usunięcia mojej opinii. Okazuje się, że każdy lekarz może zgłosić opinię i wtedy wysyłają maila, na którego trzeba odpowiedzieć żeby koment został. Odpisałem, że podtrzymuję co napisałem i opinia dalej wisi.

Co do wiarygodności to ufam im dużo bardziej odkąd komentarze muszą być połączone z kontem facebookowym. Niektóre opinie mają niebieskie f przy portrecie, albo nawet mają zdjęcie profilowe. Z wszystkich stron z lekarzami tylko oni mają coś takiego, także ufam im bardziej. Ale wiadomo, i tak czytam komentarze z rozsądkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMrug, i zarejestrowałeś się właśnie po to, żeby stanąć w ich obronie...oj szlachetna postawa. Pewnie dopiero dziś w pracy się stawił po długim weekendzie.

 

Jasne jak słońce jest to, że znanylekarz i strony tego typu to biznes. Na początku sama w to wierzyłam i kierowałam się opiniami, ale teraz już wiem jak to wszystko funkcjonuje i lekarz, który z nimi nie "współpracuje" (czyli nie opłaca tego) nie ma wpływu na negatywne komentarze, ale lekarze "zaufani" i owszem. Chociażby od jednego z moich poprzednich psychiatrów słyszałam, że wydzwaniają i namawiają na zakup abonamentu. Wiadomo, że prawdziwe opinie są tam również (te pozytywne), ale nie sugerowałabym się tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już dawno zwątpiłem w tych łapówkarzy, którzy dla kasy zrobią wszystko. Jednemu czarno na białym przedstawiłem, to wielka obraza majestatu była. Ta biała zaraza jest bezkarna, wyroki dostają w zawiasach. Praktycznie nigdy nie przyznają się do winy, idą w zaparte. To mają być ludzie pomagający innym? Gdzieś ma takie coś. Trochę wprawdzie odbiegłem od tematu, ale nie mogłem się powtrzymać. :mrgreen:

 

Mądry człowiek wymyślił tego znanego lekarza, wie jak trzepać kasiorkę. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wystawiłem szczerą opinię pewnemu pseudolekarzowi na znanylekarz.pl i jak na razie nikt jej nie usunął.

 

-- 13 lis 2014, 15:50 --

 

Ja tam już dawno zwątpiłem w tych łapówkarzy, którzy dla kasy zrobią wszystko. Jednemu czarno na białym przedstawiłem, to wielka obraza majestatu była. Ta biała zaraza jest bezkarna, wyroki dostają w zawiasach. Praktycznie nigdy nie przyznają się do winy, idą w zaparte. To mają być ludzie pomagający innym? Gdzieś ma takie coś. Trochę wprawdzie odbiegłem od tematu, ale nie mogłem się powtrzymać. :mrgreen:

 

Mądry człowiek wymyślił tego znanego lekarza, wie jak trzepać kasiorkę. :uklon:

Też mam do czynienia z takim pseudolekarzem, który szkodzi zamiast pomagać. Jutro do niej idę, będzie miała okazję wytłumaczyć się ze swojej podłości i chamstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że kiedyś umówiłam się do psychiatry wg tego portalu najlepszego - cud, miód,ochy i achy

 

Na miejscu się bardzo rozczarowałam. Zresztą nie dotyczy to tylko tego jednego lekarza, jeżeli ktoś chce prawdziwych opinii to szukać na forach opinii.

Z tego portalu nie korzystam - ściema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę temat stary, ale wciąż aktualny. Opinie użytkowników zweryfikowanych to opinie kont zakładanych na Taiwanie etc w celu właśnie pisania opinii na Znanylekarz.pl

To, że ktoś ma "użytkownik zweryfikowany" jest autentycznie zweryfikowane przez ludzi, którzy te boty pozakładali za grubą kasę. Wczoraj wyemitowano w TV reportaż o tym, 20.000 tyś zapłaciła jakaś stomatolog typom z Chin czy Niemiec - nie pamietam, za zorganizowania takiej "akcji promocyjnej". Więc z te zachwyty - proszę Was, to pułapka i oszustwo.

Nie dajcie się wciągnąć. Jest jedna psychoterapeutka która ma 22 opinie, wszystkie z 2019, wszystkie 5 gwiazdek, wszystkie pełne podziwu. Że niby polecają ją lekarze psychiatrzy. Przy czym ona z psychiatrami nie ma nic wspólnego, pracuje w nurcie terapeutycznym szemranym, bajkowym i sama na sesjach online jest wstawiona. Byłam, widziałam od kulis. Wygląda to na akcję promocyjną bo dotyczy tego samego okresu i nie powtarza się w innych latach, tylko jeden 2019 rok. Helloł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×