[Ełk]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Ełk]

przez Daniel1985 18 mar 2011, 15:37
Prosze podzielcie się swoimi doświadczeniami na temat praktyki prywatnej w tym regionie. Z doświadczenia wiem, jak sprawa ma się w przychodni na ul. kolejowej w Ełku. Zostaniecie szybciutko zainkasowani za wizytę 75zł, przez 15 minut usłyszycie to co sami od dawna wiecie, dostaniecie leki uzależniające (prowdopodobnie inne niż poprzednie). Oczywiście nie ma ŻADNEJ możliwości składania reklamacji. Sam starałem sie o zwrot za wizytę (i otrzymałem odpowiedź że przychodnia to nie sklep!!!(?) Pani dr Beata Iwańska nie dba kompletnie o pacjenta, możecie popełnić dziesięciokrotnie samobójstwo między konsultacjami, a ona nawet sobie nie przypomni, że byliście jej pacjentami/tkami nie mówiąc, że zadzwonienie pod wasz nr jest dla niej najcięższą pracą nie do przeskoczenia! UWAŻAJCIĘ na tę panią dr!

Nie wiem jak sytuacja wygląda w innych miastach, bedę z ciekawością czytał wasze posty i wypatrywał kogoś z pozytywnymi recenzjami!
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
18 mar 2011, 15:23

[Ełk]

przez jansol 18 mar 2011, 16:00
hmmm... każdy ma prawo żądać profity za wykonaną usługę , nie ma nic za darmo(dlatego warto jest wcześniej się upewnić)....

warto szukać instytucji , specjalistów którzy mają podpisaną umowę z kasą chorych ... Osoby ubezpieczone nie ponoszą kosztów leczenia.
Offline
Posty
77
Dołączył(a)
17 lis 2010, 00:23

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Przeskocz do