Skocz do zawartości
Nerwica.com

[CZĘSTOCHOWA]


Rekomendowane odpowiedzi

:: EGOMEDICA NZOZ CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO

42-200 Częstochowa

Orkana 139B

tel. 034 366-28-81

Czynne : od poniedziałku do czwartku od 8.00 do 19.00, w piątek od 8.00 do 15.00.

 

Poradnia zdrowia psychicznego. Poradnia leczenia nerwic. Dzienny oddział psychiatryczny. Dzienny oodział leczenia nerwic. Leczenie zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, psychoz, depresji. Grupa wsparcia dla rodzin chorych pacjentów. Badania psychologiczne. Terapia indywidualna i grupowa.

 

tylko nie wiem czy maja umowę z NFZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychiatra ta przyjmuje na ul.Orkana w Częstochowie.Bardzo rzeczowa,ciepla,zdecydowana,prowadzi leczenie w atmosferze spokoju i opanowania.Odpowiada na wszelkie watpliwosci a w razie problemu pozwala tez do siebie zadzwonic i zapytac.Ja lecze u niej nerwice lekowa.Koszt wizyty:60 zl.Za wizyty w miedzyczasie zdarzalo mi sie nie placic dzieki uprzejmosci pani doktor.Polecam

Czekam na opinie i zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Takze jestem zapisana do egomedica ale chcialabym korzystac z porad psychologa indywidualnie.Niestety moja nauka i praca nie bedzie pozwalala na codzienne uczestniczenie w grupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są zajęcia popołudniowe 2 rzy w tygodniu od 15:30 do 19:00 na nie właśnie chopdze poza tym z tego co wiem to dopiero po grupowej mogą cie skierować na indywidualną, może się myle ale tak mi powiedzieli ludzie, którzy chodzą na terapie już od paru miesięcy, wiem że jest też przychodnia na Wiolinowej, ale o niej nic nioe wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melon,a powiedz mi prosze czy byles u psychiatry w tym osrodku pani Poraj?Zapisano mnie do niej w tej egomedice i niedlugo ide.Do tej pory chodzilam do psychiatry prywatnie.Napisz mi tez na czym polegaja owe zajecia grupowe?Jacy sa ludzie i czy zajecia te wymagaja duzego zaangazowania bo ja niestety jestem raczej osoba niesmiala,niesklonna do zwierzen przy innych.Czy terapia pomaga Ci wyjsc z nerwicy?Dziekuje Ci za odpowiedz i sama sluze radami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie mnie udalo sie uniknac tej cholernej terapii grupowej i sluchania narzekan innych nerwicowcow.Nie chce sie wglebiac w niczyje problemy.Przytrafila mi sie nerwica,wiem od czego i chce sama analizowac i zwalczac problem.Przydzielono mi indywidualne spotkania z psychologiem,ufff......................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniczko czytam Ciebie i czytam .

powiedz mi jedno jak TY chcesz żeby ktoś CIę zrozumiał, wysłucchał jak TY sama nie potrafisz słuchac innych.

 

"Na szczescie mnie udalo sie uniknac tej cholernej terapii grupowej i sluchania narzekan innych nerwicowcow.Nie chce sie wglebiac w niczyje problemy"

 

Cały czas tylko ja... moja choroba... moje drżenie rąk... mój problem.

Nie dziwię się że nie możesz spotkac innych ludzi , którzy też mają takie problemy , bo po prostu to Ciebie nie obchodzi liczysz się tylko TY i Twoje JA. :?:?:?:?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano widzisz czarna741,cale zycie przejmowalam sie tylko innymi a oni mnie mieli gdzies no to jak mi sie przytrafila ta cholerna nerwica lekowa to chyba moge teraz z czystym sumieniem zajac sie wreszcie SOBA i SWOIMI DOLEGLIWOSCIAMI, prawda????Szczegolnie,ze inni maja je gdzies!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniczko piszesz jak najeżony jeż :lol::lol::lol::lol::lol:

Zresztą czytam Cię od dwóch dni i w każdym miejscu piszesz co innego he he

Dziwna jakaś jesteś to moje odczucie, ale tak Cię odebrałam.Czasami mam wrażenie że jeteś niesamowitą egoistką za chwile na innej stronie czytam Ciebie i piszesz jak małe skrzywdzone zwierzątko.

Pomimo mojej choroby nie odczułam żeby ktoś z moich znajomych czy rodziny odwrócił się ode mnie. Staram się byc taka jak wcześniej i udaje mi się. Nerwica to nie koniec świata to choroba jak każda inna i tak trzeba to traktowac. Zresztą nie piszę i nie uświadamiam Cię już , bo czytam jak ludzie Cię pocieszają , próbują podnieśc a piszesz że inni mają CIę gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z nas nerwicowcow jest po trosze egoista i w kazdym temacie stara sie do niego dostosowac,prawda?A swoja droga zauwazylam,ze ja dosc ostentacyjnie odkrywam sie przed ludzmi i otwarcie mowie o nerwicy a wielu z was nawet nie podaje miasta z ktorego jest w opisie-wiec to jednak ludzie sie ukrywaja.

Male skrzywdzone zwierzatko?A owszem sa dni ze tak sie czuje,ale sa tez takie ze potrafie niezle innym dopiec,jestem zmienna jak to kobieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo MOniczko masz już skąd jestem. Nie mam nic do ukrycia i nie uważam że kazdy z nerwicowców jest egoistą. Wręcz przeciwnie, denerwuję się jak komuś dzieje się krzywda .To forum powinno byc po to abyśmy się wspierali , a nie jeszcze bardziej się dołowac . Czyż nie? Kto bardziej nas zrozumi niż my sami?Moim zdaniem najważniejszą rzeczą jest umiec rozmawiac z ludzmi, słuchac ich. Nie można skupiac się tylko na sobie i rozmyślac o swojej chorobie Wiem to dołuje czasami, też tak mam że jak oglądam jakiś program o chorych dzieciach to potem płaczę i rozmyślam o tym. Dlatego rozumien jak czasmai piszesz że nie chcesz słuchac o problemach innych. Tylko to może byc tak że kiedyś ktoś pomoże Tobie, innym razem może TY wyciągniesz pomocną dłoń do osoby w gorszym stanie. Ja lubię ludzi, zawsze miałm dużo znajomych , przyjaciół i kiedy było mi żle nikt nie odwrócił sie ode mnie a wręcz przeciwnie. Bywało tak że ktoś ze znajomych miał problemy ja zawsze słyżyłam pomocą. Tak to jest w życiu. Chociaż bywa tak że możemy sie na kimś zawieśc w życiu . Mówi się wtedy trudno. Pozdrawiam i życzę żebyś bardziej ufała ludziom, bo czasami warto. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam serdecznie dwie panie psychiatry-rewelacyjnie wyczuwajace nastroje i dobor lekow: pani dr Wieslawa Gryglicka Krawiec z ulOrkana-psychiatra prywatny przyjmujacy w poniedzialki i czwartki od 16 (60 zl za spotkanie) oraz psychiatra w ramach NFZ-lek med.Malgorzata Poraj-przyjmuje w kazdy dzien od rana (oprocz czwartkow) w centrum leczenia nerwic Egomedica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Zwracam się z pytaniem do osób z Częstochowy które miały bądź mają kontakt z panią psycholog Danutą Kulej. Jakiś czas temu chodzilem na terapię do tej pani w przychodni na ul. Waszyngtona. Potem ta osoba przestała pracować w tej przychodni i obecnie trudno jest mi z nią nawiązać kontakt. Jeśli ktoś mógłby podać numer telefonu bądź adres - byłbym bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawam serdecznie

Peter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos zna psychiatre dr Marka Sternalskiego. Przyjmuje w Cz-wie w "Medyku", tyle ze rejestracja polega na zabraniu karteczki z godzina z jego drzwi gabinetu (bodajze w poniedzialki i srody). Kiedys bylam u innego lekarza i tam byla masa osob do tego dr, nieraz podobno siedza az do godz.22. Slyszalam,ze ten facet wyprowadza z wszelkich chorob.

A co wam sie nie podobalo u Gryglickiej-Krawiec,przyznam ze 4 lata tam chodzilam i ona jak na razie najlogiczniej mi doradzala i leczyla,ale juz czas na zmiane bo krece sie w kolko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×