Skocz do zawartości
Nerwica.com

[TYCHY]


Rekomendowane odpowiedzi

Czerniejewski Krystyn, lek. Spec. psychiatra. Licencjonowany psychoterapeuta

tel. 0 33 842 31 02

adres

Oświęcim, Skłodowskiej-Curie 8 m. 4

 

Przyjmuje w każdą środę, najlepiej wcześniej zadzwoń i się umów na wizytę. Z tym że on prowadzi prywatną praktykę lekarską, więc licz się z kosztami. Od siebie dodam, że leczę się u niego około rok czasu i uważam, że bardzo mi pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ośrodek Mensana na Bukowej, dr Majcherczyk - Jureczko. również ta sama pani doktor przyjmuje na Paprocanach w przychodni. więcej doświadczeń nie mam. aha - teraz widzę że szukasz psychologa, ona jest psychiatra ale prowadzi tez wizyty terapeutyczne.

 

z psychologów polecam instytut ericksonowski w katowicach na ligocie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może mi ktoś polecić psychologa z Tychów? Myślałem o poradni psychologicznej w centrum medycznym Hygena- Psycholog Urszula Sołtys-Para?

Ja byłem u p. Sołtys-Para i nie żałuję: rzeczowa, kompetentna i co najważniejsze, to skuteczna.

 

z psychologów polecam instytut ericksonowski w katowicach na ligocie!

p. Sołtys-Para również jest z nurtu ericksonowskiego (na jej stronie http://www.twojpsycholog.net.pl/omnie.html jest informacja skończyła różne kursy m.in. w ericksonie). Wiec aby podjąć terapię w tym nurcie, to wcale nie trzeba jechać na Ligotę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam od razu konkrety i dobra terapie, w takich sprawach nie warto tracic czasu na poszukiwania, półśrodki i oszczędności.

A kto tu mówi o półśrodkach? Po to właśnie jest ten wątek, żebyśmy sobie mogli polecić sprawdzonych psychologów: ja polecam kogoś kogo sprawdziłem, ty polecasz kogoś innego - i to jest OK. Nie starajmy się oceniać tych specjalistów z którymi nie mieliśmy doczynienia - dzięki temu ta lista będzie bardziej rzetelna.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mogę od siebie również szczerze polecić dr Urszulę Sołtys-Para. Odbyłem u pani doktor około 15 wizyt - po prostu było warto. Dodatkowo jeśli komuś zależy na farmakoterapii polecam dr psychatrę Anite Synowską (obok Hotelu Tychy) - nie jest to typowy psychiatra który przepisze prochy i dowidzenia, tam także można liczyć na wywiad i sugestie odnośnie tego jak walczyc z zaburzeniem, tak aby je zlikwidować, nie "przygasić" lekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×