Skocz do zawartości
Nerwica.com

[RADOM]


Rekomendowane odpowiedzi

:Ddobze wiedzie że ktoś z Radomi się tu znalazł.Ja też urodziłamsię w"mieście twojej szansy".Obecnie chodzę do dr Noll tel3312348 podobno jest dobra takie chodzą słuchy wśród lekarzy i byłych pacjentów, których wyciągnęła z gównianego stanu jakim jest depresja. Ja właśnie cierpię na depresje - podobno. Właśni dziś na 16 mam 2 wizytę u pani dr. Poproszę ją o skierowanie do Warszawy do kliniki nerwic, bo tam podobno dobrze leczą. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychiatria raczej ogranicza się do leczenia farmakologicznego, a ja mam tu na myśli terapie opartą na paradygmatach psychologii, m.in. psychoterapia psychodynamiczna, behawioralna itd.

Jarosz, daj znać jak tam po wizycie. Mam nadzieję, że odczucia będę pozytywne,a raczej byś miał poczucie skuteczności. Ta pani o psycholog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam pytanie tylko prosze nie skaczcie od razu na mnie. Chodzi mi oto ,że chciałabym mieć nauczanie indywidualne . Czy ktoś z Radomia zna takiego psychiatre "bez oporowego" który bo to mi załatwił.? chociaż przed nowym rokiem szkolnym ,błagam pomóżcie bo już płacze jak myśle o kolejnym okropnym szkolnym roku. :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Polecam swój gabinet. Sam miałem kiedyś problemy z depresją, nerwicą, lękami, zaliczyłem nawet szpital psychiatryczny. Te problemy nie są mi obce. Wiele długich lat próbowałem sobie z tym poradzić, i przez ten czas poznałem szereg technik i sposobów w jaki sposób sobie z tym radzić. Wszystkie konwencjonalne sposoby mi nie pomagały. Ale wreszcie się od tych problemów w większości uwolniłem. Jestem z Radomia, zapraszam http://www.zdrowygabinet.pl (na dzień dzisiejszy strona w budowie, ale i tak jest czynna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie masaż. Moja strona jest w budowie i tego dnia którego na niią weszłaś widniała tam informacja o masażu, a pewnie nie zaglądałaś na inne podstrony. Dokładnie mówie o tym http://zdrowygabinet.pl/rebirthing.html oraz http://zdrowygabinet.pl/regresja-regresing.html .

 

Masażem zajmuje się dodatkowo :) ale napewno nie wyleczy depresji ani nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czy wybrałam właściwy wątek/dział, jeśli nie proszę o przeniesienie. Potrzebuję porady ws leczenia mamy, u której zdiagnozowano depresję z urojeniami. Rok temu mama była na leczeniu w IPiN, od wyjścia ze szpitala przez pierwsze pół roku co miesiąc kontrola u lekarza, dostała Citabax i przez jakiś czas było rokująco. Niestety zaprzestała wizyt i najprawdopodobniej od ok miesiąca przestała przyjmować leki, czego skutkiem jest nawrót wszystkich objawów. Mama nie może poradzić sobie ze świadomością choroby. Dodatkowo nie pomaga jej w tej sytuacji rozpadające się małżeństwo.

 

Poszukuję dla niej sensownego psychoterapeuty / psychologa oraz psychiatry w Skarżysku - Kamiennej, Kielcach lub Radomiu, który pomoże jej się uporać z chorobą i nową sytuacją życiową. Czy możecie kogoś sprawdzonego polecić?

 

z góry serdecznie dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na depresję leczyłam u dr Szczecińskiej, ale leki to nie wszystko bo akurat moja depresja nie była endogenna, wiec chodziłam na psychoterapie do Uli Przybyś www.gabinet-terapeutyczny.radom.pl obie panie polecam, po terapii objawy (odpukać) nie wróciły (jestem rok po)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×