[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Komorów]

przez blademaster 26 mar 2012, 11:19
HeJ!
Czy orientujecie sie może ile obecnie trzeba czekać na przyjęcie do grupy na 3 lub 6 miesięcy po odbyciu 2 tygodni w grupie zero? Czy ten czas jest mniej więcej stały( np. miesiac , tydzien), czy od czegoś zależy?
Prosze o odpowiedź i z góry dziękuję:)

[Komorów]

przez chiha 26 mar 2012, 19:27
we środę za tydzień jadę do Komorowa na rozmowę "kwalifikacyjną".

raz byłam już umówiona, ale stchórzyłam. Tym razem na pewno pojadę..

[Komorów]

przez Sabaidee 26 mar 2012, 19:34
chiha, powodzenia zatem. To dobry ośrodek i wielu osobom pomógł. Musisz być jednak dobrze zmotywowana.
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Komorów]

przez Butterfly92 01 kwi 2012, 22:05
Witam was.
Myślałam o tym aby spróbować sił w Komorowie, ale jednak nie wiem jak to jest z psychiatrą który wystawia skierowanie do szpitala.
Czy może nam odmówić wystawienia skierowania do szpitala??
Dodam ze chodzilam miesiac na terapie grupowa, ale z powodu choroby zostalam skreslona z listy.
Na poczatku stwierdzono mi zaburzenia chwiejno-emocjonalne: typ impulsywny.
Po miesiącu uczęszczania na terapie z wypisu terapii stwierdzono mi zaburzenia mieszane i inne.
Poprostu nie wiem czy mam szanse i chce spytać osoby które były w Komorowie.
F60.3 - Chwiejne zaburzenie osobowości- typ impulsywny

[Komorów]

przez namiestnik 01 kwi 2012, 22:18
masz szanse. Idź po skierowanie. Jak ten lekarz nie wystawi to idź do innego. Na miejscu w Komorowie zdecydują czy się nadajesz.

[Komorów]

przez Butterfly92 01 kwi 2012, 22:48
namiestnik napisał(a):masz szanse. Idź po skierowanie. Jak ten lekarz nie wystawi to idź do innego. Na miejscu w Komorowie zdecydują czy się nadajesz.

dobrze, weszłam na strone w komorowie i znalazłam takie coś:
Wymagane jest aktualne skierowanie od lekarza psychiatry, lub lekarza POZ, dowód osobisty i aktualny dowód ubezpieczenia.
Dokładnie chodzi mi o aktualny dowód ubezpieczenia.
Mój ojciec ma rente w ZUS-ie i na jego podstawie mam ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowo sie ucze w szkole policealnej.
I pytanie jest takie: jak mam zdobyć ten dowód ubezpieczenia ??
F60.3 - Chwiejne zaburzenie osobowości- typ impulsywny

[Komorów]

przez namiestnik 01 kwi 2012, 23:00
Zadzwoń tam do południa (np. jutro) i się spytaj dokładnie co przynieść.

[Komorów]

przez kite 02 kwi 2012, 13:34
no nie wiem Butterfly92, moja mama jest emerytką, ubezpiecza się jeszcze prywatnie a Ja nie mam praw do jej ubezpieczenia. najlepiej zarejestrować się w urzędzie pracy. dostajesz papierek że masz ubezpieczenie. ważny jest przez miesiąc, potem możesz poprosić o kolejny.
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

[Komorów]

przez Lord Cappuccino 02 kwi 2012, 13:36
Butterfly92 napisał(a):I pytanie jest takie: jak mam zdobyć ten dowód ubezpieczenia ??

Myślę, że wystarczy odcinek renty taty albo zaświadczenie z ZUS, że tata jest rencistą i zgłosił do ubezpieczenia zdrowotnego następujące dzieci (czyli Ciebie).
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

[Komorów]

przez namiestnik 02 kwi 2012, 20:36
kite napisał(a):no nie wiem Butterfly92, moja mama jest emerytką, ubezpiecza się jeszcze prywatnie a Ja nie mam praw do jej ubezpieczenia. najlepiej zarejestrować się w urzędzie pracy. dostajesz papierek że masz ubezpieczenie. ważny jest przez miesiąc, potem możesz poprosić o kolejny.

tak - to zależy od wieku i czy się jeszcze uczy

[Komorów]

przez tahela 02 kwi 2012, 21:22
pieczątka w legitymacji ubezpieczeniowej jeśli ktos takową posiada , tez jest nadal ważna chyba przez pół roku, oczywiscie sprawa tyczy sie tych, którzy posiadają legitymacje ubezpieczeniowa , bo nowych nie wydają juz, w polandii jak coś wymyśla to zaswze pokomplikują a nie ułatwią, były legitymacje i było wygodnie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

[Komorów]

przez chiha 14 kwi 2012, 19:18
nie orientujecie się, jak długo jedzie się z dworca w Wwie do Komorowa? czy jezeli pociag bedzie na dworcu o 8:12 to jest szansa, ze zdaze na 9 na konsultacje? mam fatalne polaczenia z Krakowa...

[Komorów]

przez namiestnik 14 kwi 2012, 22:46
jest szansa

około 20 minut się jedzie z tego co pamiętam. Ale pociąg na centralnym CHYBA jest o 8, 8:15, 8:30....

tyle, że potem masz w Komorowie kilkanaście minut na piechotę. I trzeba wiedzieć jak trafić. Tak, że jak pierwszy raz i na konsultację to bym proponował wcześniej pojechać. Nawet sporo wcześniej.

[Komorów]

przez betii 15 kwi 2012, 14:03
tez pamietam ze w 30 min sie miescilam od dworca zachodniego, poza tyk WKD -co łączy warszawe z komorowem... i bedziesz nim jechac moze ci np.uciec, pociagi tez sie spozniaja. radze ci byc tam wczesniej.Poza tym na pieszo szlam chyba z20 min-wolno. Trasa prosta jak sie juz bylo, za pierwszym razem błądzilam, idzie sie prosto z WkD tzn musisz przejsc na drugą stronę -tą co WKd jedzie do warszawy, isc prosto miniesz sklepy po prawej stronie i o ile pamietam bedzie tam krzyzowka ulic i musisz dac w lewo i prosto i zobaczysz budynek jak szkoła-cos w podobie.

Sortuj wg