Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Wiesz, trochę się obawiam lekarzy szpitalnych , właśnie tych z Kliniki UJ, bo leczę się u takich na hormony i mimo to, że lepszych specjalistów w Kraku nie ma to ich zabieganie itd skutkuje często olewającym podejściem do pacjenta. Miałam takie doświadzcenia u ginekologów - endokrynologów i to strasznie źle na mnie działa, d;atego bardzo ważne jest by był ten ważny komfort psychiczny. Czytałam o niej w necie, rzeczywiście doktorat i wiele, wiele rozpraw. I chyba jest Ona ze szkoły Kępińskiego, o ile się nie mylę. Ale jeśli możesz napisz coś więcej, jak Cię leczyła, jak Ci pomogła, bo jeśli Ją polecasz to pewnie Ci pomogła. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę, ze wielu z nas natkneło się na niewiele mających współnego z tytułem psychoterapeuty, a nawet jak taki ma to zachowuje się tak, ze lepiej do niego nie isć . Przed kim ostrzegamy?

ja nie polecam pana Morasiewicza z Krakowa. Zupełne lekcewazenie pacjenta. Brak podejscia i liczy się tylko moment brania kasy.

Twarz nieczytelna, brak zainteresowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zgłoszenie się do Poradni Zakładu Psychoterapii SU w Krakowie - Lenartowicza 14, po telefonicznym ustaleniu godziny (633 12 03) celem przeprowadzenia badan diagnostycznych i omówienia mozliwosci ewentualnego leczenia.

Tak zalecił mi pan J.Aleksandrowicz znany psychoterapeuta, który w "rozmowach w toku" stwierdził że nerwica jest uleczalna, natomiast, jeśli jest niewyleczo :wink: na to powraca, wyleczona nie powraca.

Jeszcze nie byłam, ale zgłoszę się.

A dalej powiedział Szanowna Pani,

każde leczenie będzie przebiegało metodą prób i błędów jeśli wcześniej nie przeprowadzi się rzetelnej diagnozy. Dlatego proponowałem Pani zgłoszenie się do naszej Poradni i przeprowadzenie odpowiednich badań. Z nich wyniknie, jakie leczenie może być dla Pani użyteczne. Nie można z góry przesądzać, czy konieczna jest psychoterapia indywidualna czy grupowa, a tym bardziej, co ma być leczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ośrodku na Lenartowicza słyszalam , że dobry, oczywiście specjalisci. Niemniej jednak te badania, to wszystko trochę mnie przeraza. Bede sie strasznie denerwowac, ehhh:((, szczerze mowiac wolalabym intymny gabinecik, gdzie mozna polezec w czasie rozmowy...

 

Napisze meila, dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię, żebyś znalazła taki z leżanką, no chyba że w USA....

W ostatnim gabinecie jakim byłam było łozko z masażem- szok!!!! Zreszta było tam tak ładnie.....jak nie w panstowoym!!!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim gabinecie jakim było było łozko z masażem- szok!!!! Zreszta było tam tak ładnie.....jak nie w panstowoym!!!!!

 

Powiadasz, łóżko z masażem....... Niech zgadnę psychologiem był mężczyzna......hehe. No prawda masaże erotyczne u psychologa to w dzisiejszych czasach standart....... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to wydaje mi się naturalne, by była leżanka. Kiedy z nerwów robi mi się słabo szybko odzyskuje normę gdy się położe. Mnie by to wyluzowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się tych badań to tylko kilka kartek ankiet do wypełnienia i nikt ci nie bedzie w tym przeszkadzał, ani z tobą rozmawiał. Tak przynajmniej kiedyś było. Na wynik czekasz dosć długo bo ktoś to musi zinterpretować. jeśli jest inaczej to poprawcie mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dydona, co Ty opowiadasz? Serio? Trzeba tak dlugo czekać??? Wypelniac ankietki? Boże, a ja potrzebuję szybko jakieś interwencji, wiesz, pełno spraw do załatwienia, przyznam się, iż chciałam pójść otrzymać receptę, wziąć lek , trochę się uspokoić, może nawet na zasadzie autosugestii, że biorę lek i potem na psychoterapię. odpowiedzcie, czy faktycznie takie czekanie jest.......:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek na Lenartowicza czy dobry?? Hmm byłem i przechodziłem 16-tygodniową terapię. Pomimio, że to ośrodek terapii nerwic to, to co mnie najbardziej zdziwiło, to fakt, że razem ze mna były tylko 2 osoby które faktycznie zgłosiły się w celu leczenia nerwicy jako takiej.

Nie wiem jak w przypadku kobiet, ale faceci trafiaja do grup ( terapia grupowa) błyskawicznie, gdyz jest ich mało w przeważającej większości zgłaszaja się kobiety.

 

Jeśli ktoś ma kłopoty z wypowiadaniem się w większym gronie osób taka terapia jest szokowa:-) przychodziłem zlany potem z nerwów wychodziłem z ulgą.

 

Statystycznie podobno notuja 80% wyleczeń, ale nie chcę nikogo straszyć, mało było takich którzy kończyli i czuli sie wyleczeni.

Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby sami dobrzy psychoterapeuci was otaczal, tylko pozazdroscić no to dawajcie na nich namiary w temacie kogo polecam, jakoś ich mało. A kogo nie polecacie? Nie ma takich?

 

Sprobuj ( w Krakowie) dr S.Maj ponoc jeden z lepszych uczniów Aleksandrowicza, a jesli wolisz kobietę to niejaka Pani Romejko tez jest ok

namiary na Lenartowicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atrucha witaj!

Rozmawiałam z doktor Potoczek przez telefon, ale była bardzo zajęta, a mi było potzrebne iść do lekarza bardzo szybko, bo już nie wydalałam, poszłam dziś i dostałam Effectin, na którym mi zależało, więc w sumie problem już nieaktualny, ale dziękuję i pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atrucha witaj!

Rozmawiałam z doktor Potoczek przez telefon, ale była bardzo zajęta, a mi było potzrebne iść do lekarza bardzo szybko, bo już nie wydalałam, poszłam dziś i dostałam Effectin, na którym mi zależało, więc w sumie problem już nieaktualny, ale dziękuję i pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×