Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Wszystkich :-) Dopadło mnie również ;)


Lu_80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Wlasnie po wielu długich latach zmagań z różnego typu klinikami rozpoznano u mnie... to co u większości z nas tutaj... :/ Szok. Po 6 latach zmagania się z zawrotami głowy i problemami z widzeniem nasunęła się nowa definicja choroby... Nerwica lub depresja maskowana - rozpoznanie w toku, a może to to samo - jestem w tym jeszcze trochę zielony. Wlasnie dziś po wyczytaniu kilku z waszych postów zdecydowałem się łyknąć Lexotan i Lexapro. Dodaliście mi otuchy gdyż sam bez waszej pomocy to dalej bym patrzył na te opakowania kolejne 5 dni. Po Lexotanie kreci mi sie w głowie jak po pifffku, zobaczymy co bedzie rano. Witam wszystkich raz jeszcze i rzucam się w wir lektury :]

xxx

Lu_80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że u mnie też były badania typu: EEG, EKG, RTG, morfologia, tomograf, rezonans itd jeszcze chcieli pobrać mi płyn mózgowo-rdzeniowy, ale... (szczęście w nieszczęściu) wykryli w czym siedzi "bakcyl" ech... Na dodatek, wykryli u mnie "niedowład prawej strony", który podobno jest zapowiedzią jakiejś choroby, ale nie powiedzieli jakiej. Mam tylko kontrole u neurologa i leczenie oraz... lata ciężkiej pracy nad sobą :( ale teraz jesteś tu z nami i będzie dobrze :) Trzymaj się cieplutko, pozdrawiam,pa

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×