Skocz do zawartości
Nerwica.com

witajcie


ewa76

Rekomendowane odpowiedzi

ja rowniez od prawie roku walcze z nerwica lekowa i depresja,obecnie testuje luxsete,biore tez peritol i codzien relanium,bez relanium mam ataki -ciezar na mostku,pieczenie skory itd,co rano trzesa mi sie rece,od relanium to przechodzi,czy ktos z was tez ma taki objaw-jest rankami rozdygotany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie na forum ewa76!

Co do Twojego pytania... osobiście nie mam dokładnie takich objawów, a przynajmniej nie są one aż tak nasilone. Czasem jednak również czuję ciężar w okolicy mostka i trzęsą mi się dłonie zupełnie bez powodu. Słyszałam natomiast, że po pewnym czasie stosowania leków te objawy mogą ustąpić. Mam nadzieję, że będzie dobrze i trzymam za to kciuki! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewo76 witaj wśród swoich.

W moim przypadku objawy, które wymieniasz zdarzają się o różnych porach dnia. Rano najczęściej mam zawroty głowy i drgawki. Ale da się to wyleczyć Kochana. Żyję już bez relanium. Wierzę, że Ty też będziesz móc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za mile powitanie,no mam nadzieje ze uporamy sie z tym paskudztwem,nawet nie wiedzialam ze az tyle ludzi choruje,ja zle znosze te leki antydepresyjne,wciaz testuje nowe-zmeczenie,brak sil,brak apetytu,psychiatra widzial ze jestem juz szkielet,a nic nie zrobil,trafilam do prywatnego internisty z wyniszczeniem organizmu,przy wzr.175cm waga 45kg.po leczeniu w 3 mies przybralam 7 kg,pomogl peritol i nutri drinki.no ale leczyc sie musze nadal z tej depresji.zobaczymy jak to bedzie.pozdrawiam wszystkich i zdrowia zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×