Ważny problem

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Ważny problem

przez Dorothea 05 paź 2016, 15:32
Cześć

Czy jest coś, o co chciałbyś, chciałabyś zapytać doświadczonego, mądrego terapeutę? Człowieka, który dużo przeżył i sporo wie?
Czy jest sytuacja, w której chciałabyś się poradzić, usłyszeć opinię, dowiedzieć się, jak sobie lub komuś pomóc albo chociaż nie szkodzić?
Zapraszam do kontaktu.
Przygotowuję projekt książki, w której psycholog odpowiada na listy. Zbieram materiał do niej, tj. listy osób, które chciałyby zwrócić się do psychologa/terapeuty ze swoim problemem, trudnością, prośbą o radę. Oczywiście, zapewniam dyskrecję. Jeśli ktoś chciałby taki list lub choćby kilka zdań o swojej trudności napisać, zapytać o coś, ew. zmieniając szczegóły lub dane, okoliczności, ułatwiające rozpoznanie, będzie mi bardzo miło:) Mój adres to: ziarno@onet.eu
Istnieje także możliwość spotkania i rozmowy, na podstawie której przygotuję materiał sama. Będę wdzięczna za kontakt mailowy.
Każde pytanie i problem są ważne, każdy list przeczytam z szacunkiem.

Pozdrawiam i dziękuję z góry,

Dorota
Ostatnio edytowano 29 paź 2016, 23:32 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Witam
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
05 paź 2016, 15:29

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Przeskocz do