Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie po przerwie!


adam_s

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim forumowiczom!

 

Zapewne nie ma tu już zbyt wielu osób, które pamiętałyby mnie sprzed lat - moje konto tutaj powstało ponad 8 lat temu. Zmagałem się z nerwicą lękową i fobią szkolną. Doskonale pamiętam, jak ciężki był to czas dla mnie.

Zabrakło mi atmosfery tego forum - mimo że nie wchodziłem tu od lat, doskonale pamiętam, jak życzliwych ludzi tu spotkałem i jak bardzo mi pomogli (z jedną osobą kontakt mam do teraz). Teraz jest już dużo lepiej, choć oczywiscie człowiek wrażliwy zawsze takim pozostanie...

 

Chciałbym się zrewanżować za otrzymaną tu pomoc. Jeśli ktoś potrzebuje z kimś pogadac, wyżalić się bądź poradzić - może śmiało pisać. Obiecuję wpadać tu regularnie.

 

Pozdrawiam wszystkich. :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Nie odnosisz wrażenia, ze czytanie tych forumowych wynurzenie prowadzi do spadku nastroju i pielęgnacji utartych wadliwych schematów?

 

Jako obserwator nie mam takiego wrażenia - czytam wypowiedzi użytkowników z zainteresowaniem, ale staram się nie wczuwać w to nadmiernie. Niemniej jednak Twoje spostrzeżenie jest celne - lata temu spędzałem tu całe godziny, wręcz nieco uwiesiłem się tego forum - to nie było zdrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×