Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hello :)


Tom_Tom

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Nie umiem rozwlekle pisać o sobie więc postaram się krótko - 38 lat, mieszkam obecnie w Nysie (ale przejściowo tylko). Tak sobie tu podglądam bardziej więc nie wiem na ile będę bardzo aktywnym użytkownikiem, ale parę tematów mnie zainteresowało ;) Mam depresję, raczej od wielu lat, choć leczę się dopiero od 3 miesięcy (venlectine, SNRI - całkiem dobre ;) ), do tego od "zawsze" słabo u mnie z poczuciem wartości. Kiedyś jakieś fobie społeczne, ale już mi przeszło. Jestem wegetarianinem z powodów etycznych, a teraz to już po prostu styl życia i rodzaj filozofii życiowej. Nie umiem malować, śpiewam gorzej od pijanego weselnika ;) za to jako tako ogarniam pióro i pisanie (od telewizji zdecydowanie bardziej wolę książki). Jestem przyswajaczem wiedzy teleturniejowej (w sensie - ze wszystkiego coś i z niczego do końca ;) ) To chyba tyle myślę, ze dosyć na początek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądziłem, ze to depresja. A potem byłem 11 lat w toksycznym związku gdzie średnio mi się chciało nad tym myśleć (bo i tak generalnie było do dupy więc co za różnica). A ze teraz robię wielkie, życiowe przemeblowanie to i tym się zająłem. Fobie przeszły same, jakoś je sobie zracjonalizowałem. Co do depry to za całe szczęście nigdy nie była najgorsza jej postać i już po 2 miesiącach brania leków czuję poprawę, choć na terapię i tak zamierzam iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tom_Tom, znam w realu bardzo oddanych sprawie wegetarian :D

Takich co ogarniają pióro też chyba mniej niż żubrów, takie czasy ;)

Bądź aktywnym użytkownikiem forum, bo dobrze się będzie Ciebie czytało ;) I powodzenia w życiowym przemeblowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Hej. Wegetarianizm spoko, sam byłem przez 2 lata prawie, bo byłoby dłużej, ale z początku jadłem jednak te ryby tylko z mięsa, a od tego roku jestem na wegańskiej. Prawie 7 miesięcy :D

 

Jakie książki czytasz? Możesz wymienić ulubione, jeśli chcesz.

Fajnie także że potrafisz znaleźć czas na uśmiech i poczucie humoru pomimo depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×