Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć Wszystkim!


JoaWera

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,jestem Asia mam 20lat,zarejestrowałam się na tym forum bo mam dość dziwne objawy. Od kilku miesiący muszę po kilka razy sprawdzić czy aby na pewno zgasiłam wszystkie światła przed wyjściem z domu,po kilka razy sprawdzam czy drzwi są dobrze zamknięte. Od kilku tygodni zdaje mi się,że ktoś do mnie mówi a wrzeczywistości jest inaczej,nie są to takie typowe głosy w głowie ale np siedzę sobie w pokoju i mam wrażenie że ktoś mnie woła z drugiego pokoju,jak zaglądam to okazuje się,że nikogo tam nie ma. Mam też steorotypie ruchowe. Czy ktoś z Was ma podobny problem i mógłby udzielić mi jakieś rady? Z góry bardzo dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa gaszenia świateł i sprawdzania to bym powiedziała ,że NN, ale te głosy to juz moze byc cos powazniejszego moze schizofrenia a moze psychoza, stało sie cos w twoim zyciu ostatnio co moze wywoływać nerwowe objawy, jakies przezycie nieprzyjemne?

NN znam z autopsji, głosów nigdy nie słyszałam ani nigdy nie miałam wrazenia ,ze słysze, idź do lekarza lepiej do psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisze tahela.

O ile zamykanie drzwi i sprawdzanie świateł - NN, to głosy z drugiego pokoju nie napawają optymizmem, najlepiej będzie udać się do psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×