Skocz do zawartości
Nerwica.com

...


akwen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat. Jestem brzydka, głupia, nudna i nie jestem zboczona. Szukam kogoś równie beznadziejnego jak ja. Jeżeli nie znalazłam to nie reaguj na ten wątek.

 

Jestem jeszcze bardziej beznadziejny niż Ty. Twoja beznadziejność przy mojej to małe piwo bezalkoholowe z sokiem malinowym, a do tego mam większy rocznik na liczniku. Nie łam się, będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mam gdzieś tych którzy tak o sobie nie myślą. Ja z takimi ludźmi się nie dogadam. Nie chcę aby mnie pocieszano, doradzano mi, litowano się nade mną. Nikt nie chcę mnie zrozumieć. Nie mam z kimś porozmawiać nawet. Każdy się ze mnie wyśmiewa albo ignoruje mnie.

 

Ja z nikogo się nie śmieje, bo to bez sensu. Każdy będąc człowiekiem zasługuje na to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mam gdzieś tych którzy tak o sobie nie myślą. Ja z takimi ludźmi się nie dogadam. Nie chcę aby mnie pocieszano, doradzano mi, litowano się nade mną. Nikt nie chcę mnie zrozumieć. Nie mam z kimś porozmawiać nawet. Każdy się ze mnie wyśmiewa albo ignoruje mnie.

smiech przeciez nie jest litoscia...w ogole z ludzmi sie nie dogadasz jezeli bedziesz miec zanizone poczucie wartosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja chcę żeby pisały tutaj tylko osoby równie beznadziejne jak ja. Reszta niech ignoruje. Nie dogadam się z reszta. Nie denerwujcie mnie.

 

Nie mam intencji Ciebie denerwować, każdy człowiek ma w sobie iskrę. Może jej nie zauważać, ale ona jest. Każdy może być beznadziejny albo wspaniały jeśli wykazuje wobec siebie brak krytycyzmu albo trzeźwej oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...denerwuj mnie jak ktoś mnie pociesza. Napisałam kogo szukam.

 

Pocieszając Ciebie zaburzałbym Twą ocenę rzeczywistości, a jest to odległe od moich zamiarów.

 

Stwierdzam fakt, każdy człowiek jest cząstką Tego wszechświata. Ci uważający siebie za pięknych, mądrych i bogatych, z całą pewnością mogą być chwilowo piękni i bogaci, niekoniecznie zaś - mądrzy.

 

Piszę jak jest, życie nie jest zawsze przyjemne, czasem daje trochę inne uwarunkowania psychiczne i fizyczne, nie oznacza to wcale, że ktoś ma siebie uważać za gorszego.

 

Działania determinują czy ktoś jest mądry czy wręcz przeciwnie.

 

Jeśli nie narobiłaś w życiu wiele złego, zwyczajnie masz o sobie przesadnie krytyczne mniemanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czekam jedynie na ludzi równie beznadziejnych jak ja. Równie głupich, nudnych i brzydkich jak ja. Nikt inny mnie nie interesuje. Inni się ze mnie tylko śmieją i obrażają mnie.

 

Jeśli się śmieją i upokarzają, to jedyne co Ci pozostaje, to im współczuć, sami nie wiedzą, że robią źle i szkodzą poniekąd sobie samym.

 

Człowiekowi, który ma wyraźnie złe intencje i złe działania, który klnie i każdym swoim ruchem wyraża samozadowolenie należy współczuć i omijać w razie konieczności, żeby nie zarażać się odeń głupotą.

 

Taki osobnik sam siebie zaprowadzi do coraz gorszej degeneracji, umysłowej, etycznej i fizycznej.

 

Nie należy wiązać takich osobników z populacją tego forum, która siła rzeczy w swej większość jest przychylna wszelkim odchyłom od normy, dziwactwom.

 

Jeśli uznasz, że skoro ktoś Ciebie krzywdzi i ten ktoś uważa siebie za lepszego, a w istocie jest gorszy, więc i cała ludzkość jest zła i wynaturzona, to tym samym niebywale generalizujesz i sprowadzasz cały gatunek ludzki do jednego mianownika, a to jest zwyczajnie nierozsądne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...szukam kogoś równie beznadziejnego jak ja i tyle tylko chcę. Żeby mnie ktoś zrozumiał a nie pocieszał, doradzał, śmiał się ze mnie wyzywał mnie.

 

O ile teraz nie kręcisz, to jak zdążyłaś zauważyć nikt tutaj tego nie robi. Wszyscy okazują Ci empatię i daleko posunięte zrozumienie.

 

Mimo tego zakładasz kolejny topic, w którym na wszelki próby dodania Ci jakoś otuchy reagujesz obojętnością albo takim typowym samoużalaniem bez rozwiązania, które nawet u nałogowych samoużalaczy musi budzić pewien niesmak.

 

Zdecyduj się czego chcesz - empatii czy robienia burzy w szklance wody, żeby było śmiesznie.

 

Jeśli wywołujesz burzę w szklance wody, to ja nie zamierzam w niej uczestniczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie potraficie zrozumieć. Uważacie, że jak poradzicie coś to wszystko nagle będzie super. Mam 21 lat i choruję na depresję a teraz dowiaduję się że to wszystko to tylko troll, żart i użalanie się nad sobą. Jak ja mam się czuć jak każdy ignoruję to co piszę. Jestem beznadziejna i szukam kogoś kto też taki jest.

 

Ignoruje? To forum dawno nie widziało takiego odzewu.

Ostatni raz taką furorę zrobiła chyba laska, która chciała kupić smoczek, żeby przestać ssać kciuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×