Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


quesswhy

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem, zostałem, nie przywitałem się ani nie przedstawiłem więc pomyślałem, że warto będzie to zrobić :smile:

Nazywam się Tomek, imię przyznam szczerze nie podoba mi się ale to ze względu na moją wybredność, świra na punkcie symboliki i wyrażania siebie.

Lat 19 skończę tego roku w słoneczne dni, odkąd zacząłem dojrzewać interesuje się psychologią i wszelkimi zagadnieniami odnośnie człowieka oraz jego sposobu myślenia.

Lubię rozmawiać, słuchać, pomagać. Jestem typem obserwatora przesyconego na wylot empatią co niestety ludzie lubią wykorzystywać zatem staram się pilnować cały czas. Potrafię spać 11 godzin kiedy tylko są ku temu możliwości :D

W trochę młodszych latach miałem styczność ze stanami bardzo zbliżonymi do objaw depresji, nigdy nie potwierdziłem występowania u mnie tej choroby jednak był okres, gdzie przez około rok praktycznie nie wychodziłem z domu.

Ludzie niezbyt mnie lubią w internecie, ale to chyba przez stosowanie kropek "nienawiści" na końcu zdania no i nie najczęstrze dodawanie emotikon :zonk::brawo::papa:

Nie cierpię głupoty, nie toleruję chamstwa i mizernych prowokacji, uwielbiam dr. House, obejrzałem chyba całą serię z 5 razy.

Jestem monogamistą, ambiwertykiem, agnostykiem i wyznawcą sarkazmu i ironii w życiu codziennym natomiast mój pobyt tutaj jest pewną formą samorealizacji więc mam cichą nadzieję, że uda mi się komuś pomóc i przy okazji sporo się nauczyć.

Więc, cześć wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie niezbyt mnie lubią w internecie, ale to chyba przez stosowanie kropek "nienawiści" na końcu zdania no i nie najczęstrze dodawanie emotikon

tyz jestem fanka kropek nienawisci! (o ile nie towarzyszy im nadmiar emot)

jesli juz na sile musisz na jakies gowna zwalac wine to moze zwal ja na orty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli juz na sile musisz na jakies gowna zwalac wine to moze zwal ja na orty

Większość sytuacji w których coś skomentowałem np. na grupach facebook'owych, czy innych forach i portalach gdzie doszło do "nieporozumienia", punktem zapalnym była kropka na końcu zdania. Błąd ortograficzny ma to do siebie, że jest błędem ortograficznym natomiast kropka to już narzędzie do wyrażania, nie wiem, ukrytego gniewu, drwiny? Jakoś tak się to właśnie przyjeło w internecie i pomimo, że tak się nauczyłem i staram się zachowywać poprawność zakończenia zdania w języku polskim to czasem się zastanawiam, czy ktoś w tym momencie nie doszukuje się w zdaniu ukrytej aluzji która nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×