Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Was... i od razu problem


Jolka

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałam się z wszystkimi przywitać: Cześć!

Nie wiem czy to jest odpowiednie forum na mój problem, ale co mi szkodzi zapytać. Od kilku lat, około dwa razy w miesiącu mam potworne bóle głowy, którym towarzyszą długotrwałe wymioty żółcią, trwa to 2-4 dni. Wymioty są bardzo męczące, ponieważ muszę korzystać z łazienki co 15 min. Miałam robioną już tomografię głowy, gastroskopię, badania na tarczycę, byłam u neurologa i ginekologa. Po tych wszystkich wizytach stwierdzono migrenę. Leczenie polegało na tym, że spożywałam różne tabletki, które mogłoby wyleczyć mnie z tej migreny, jednak ani trochę się lepiej po nich nie czułam. A teraz na te same dolegliwości choruje także mój mąż.

Czy możecie coś doradzić na mój (nasz) problem? Ewentualnie gdzie mamy się udać z naszym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Z pewnością są to migrenowe bóle głowy, kiedyś miałam podobnie jak ty, 1-2 razy w miesiącu. U mnie zaczęło się w szkole średniej, najpierw nachodził pewnego rodzaju paraliż, potem zawroty, następnie pulsujący ból głowy i w końcu wymioty. Nie mam migren odkąd urodziłam pierwsze dziecko, po prostu ustąpiły, podobno tak się zdarza. Lekarzem najlepszym będzie neorolog, wiem że są dostępne leki , które blokują silne ataki, ale są drogie, koszt jednej tabletki ok. 30-40 zł( mi pomagały).Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×