Skocz do zawartości
Nerwica.com

28 lat zniszczone życie , clonazepam plus nasen


MC87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zarejestrowałem się na tej stronie bo szczerze mówiąc nie mam z kim porozmawiać o moim problemie . Choruje na zaburzenia depresyjno - lękowe mieszane . Uczestniczyłem w psychoterapii indywidualnej a później grupowej niestety nic nie pomogły , ponieważ mam bardzo dużą wadę wymowy i nie mogłem się wysłowić a to wzmagało lęk . Brałem już wszystkie leki na rynku , oprócz tych bardzo drogich efekty były ale tylko na chwilę. Moje życie przez ostatnie 16 lat wyglądało tak że bałem się wychodzić do sklepów , w szkole dostawałem ataków paniki , a później to już nie miałem siły podnieść się z łóżka . Najgorsze że za wszystkie porażki obwiniali mnie rodzice a ja z bezradności na nich krzyczałem . Moja mama umarła na raka piersi , lekarz przepisał mi lorafen . Pomyślałem sobie cudowny lek wszystkie lęki minęły , mowa się polepszyla , zyskałem wielu znajomych . Jednak to tylko złudzenie po dwóch latach wylądowałem w psychiatryku na detoxie znów wciskali we mne ssri które w ogóle nie działały . Po trzech miesiacach wypuścili mnie stamtąd w gorszym stanie niż wszedłem . Kolejny rok leżena w łożku ataków paniki , ściskania w klatce , ucisku w głowie i brzuchu , zimnych potów niemożności wysławiania się i słuchania ojca który ciągle się nade mną znęca psychicznie . Nie wytrzymałem poprosiłem lekarza o Clonazepam biorę od roku dawkę 6 mg oraz dwie tabletki " Nasenu" po których i tak zasypiam o 4 rano ale przynajmniej teraz nic mnie nie boli i mogę normalnie mówić i wychodzić z domu . Żadne neuroleptyki na sen na mnie nie działają ponieważ dostają potwornej akatyzji.Najgorszym problemem jest to że nie mam ani złotówki a za miesiąc prywatna wizyta u lekarza . Jeśli braknie mi leków znów skończę w szpitalu i zrobią ze mnie warzywo . Powiedzcie mi teraz co jest lepsze życie na 50% z benzo czy wegetacja na innych lekach które w ogóle nie działają :( Dzięki , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×