Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne przywitanie!


kamajorka

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim! Zawierałam tu w środku nocy z poczucia beznadziejnej samotności-a nuż ktoś gdzies nie spi i szepnie dobre słowo do ucha? Pisze tu, ale równie dobrze mogłabym sie wypowiedzieć w każdym z wątków. Depresja, problemy w zwiazku, w rodzinie, pracy, nawracające z coraz większa siła poczucie bezcelowości zycia, a wręcz niemal fizyczny ból, życie staje sie nie do zniesienia. Tak, chodzę do psychologa, tak biorę leki przeciwdepresyjne. I co? Jest coraz gorzej. Nie wiem jaki ma sens pisanie w eter, ale-moze okaże sie ze jakis jednak ma? Po tym 'budujacym'wstepie jeszcze klasyczne przedstawienie sie - jestem 27 letnia dziewczyna, pracuje w branży medycznej. Lubię czasem muzykę, książki, podróże. Ale przez większość czasu nie lubię siebie i zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze tu, ale równie dobrze mogłabym sie wypowiedzieć w każdym z wątków. Depresja, problemy w zwiazku, w rodzinie, pracy, nawracające z coraz .

 

Witaj :)

Abyś nie musiała pisać w każdym z wątków kolejno opisz wszystkie swoje problemy w moim wirtualnym gabinecie :)

Postaram się Ci pomóc słowem po uprzednim przeanalizowaniu Twojej historii :)

 

LINK : yczliwe-ucho-temat-wirtualny-gabinet-w-ktorym-t56634.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×