Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć Wszystkim (Nerwica lękowa, natręctw, Szukam miłości :)


Prezess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

 

Mam 18 lat. Choruję na nerwicę lękową i nerwicę natręctw. Jestem typowym hipochondrykiem, przez co właśnie rozwinął się u mnie lęk związany z chorobą, zawałem, nagłą śmiercią co skutkuje różnymi bólami w klatce, dusznościami, drętwieniem nóg i uczuciem, że coś niedobrego dzieje się z sercem. Z funkcjonowaniem w środowisku radzę sobie dość dobrze, ale jestem typem samotnika właśnie przez lęki i zwiększony stres. Do tego cierpię na agarofobię, lecz lęk pojawia się w autobusach i kościołach(na razie tylko). Byłem raz w szpitalu psychiatrycznym 1,5 miesiąca, biorę Asentre i czasami doraźnie Hydroksyzynę. Asentrę biorę od 2,5 miesiąca i wyraźnej poprawy nie widzę, ciekawy jestem czemu? Szukam dziewczyny, która ma taki sam problem co ja , lub takiej, która kochała by mnie bez względu na moją chorobę. Chciałbym być w związku, gdyż wspólnie moglibyśmy sobie pomóc i lepiej byłoby znosić te cierpienie wynikające z nerwicy, lecz nie tylko, po prostu szukam miłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skreślasz kolesia za cyferki, nie zadając sobie minimum trudu celem sprawdzenia jaki jest. W rzeczywistości nie można wykluczyć, że akurat ten egzemplarz przerasta K. i M. łącznie. Nie można wykluczyć, że miedzy wami jest zgodność i czulibyście się dobrze w swoim towarzystwie. Ty jednak, zabetonowana narzuconymi schematami, skreślasz go za cyferki. Jest to postępowanie durnowate. Jest to samoudupienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Prezess!

 

Czy teraz oprócz leków korzystasz z psychoterapii? Czy jesteś na samych lekach?

 

Na razie z psychoterapii nie korzystam, bo musiałbym wydać sporo kasy na to jeśli chodziłbym prywatnie. Za to byłem niedawno w poradni psychologiczno-pedagogicznej i powiedzieli mi tam, że spróbują mi znaleźć psychologa, terapeutę lub coś w tym rodzaju i z tego co wiem, to będzie za darmo. We wrześniu mają się odezwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×