Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tak na wstępie...


byleniesam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

Jestem mężczyzną i mam 34 lata. Mam problem z alkoholem i hazardem, chociaż nie raz zapytany od czego jestem uzależniony, odpowiadałem, że od wszystkiego. Cztery tygodnie temu zacząłem terapię na oddziale dziennym. Uważam, że mam również problemy z innymi rzeczami, a na terapii jest zbyt mało czasu na omawianie wszystkiego. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !Też jestem tu nowa .

Nie odbierz mnie źle ,ale do pewnego czasu też oczekiwałam ,że ludzie z internetu ocalą mnie i uratują z mojego cierpienia . Niestety ,my możemy się tu tylko nawzajem wspierać ,coś poradzić . Dlatego potraktuj to jako swego rodzaju grupę wsparcia . Trzymaj się :) .

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !Też jestem tu nowa .

Nie odbierz mnie źle ,ale do pewnego czasu też oczekiwałam ,że ludzie z internetu ocalą mnie i uratują z mojego cierpienia . Niestety ,my możemy się tu tylko nawzajem wspierać ,coś poradzić . Dlatego potraktuj to jako swego rodzaju grupę wsparcia . Trzymaj się :) .

Pozdrawiam .

Dziękuję za troskę, jednakże nie potrafię się odnieść do tego co napisałaś. Chciałbym nauczyć się cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj byleniesam!

 

Zdaję sobie sprawę, że na terapii jest mało czasu, by opowiedzieć o wszystkim. Oczywiście, możesz potraktować to forum jako przestrzeń do wygadania się, poradzenia się innych, ale na pewno nie będzie to "uzupełnieniem terapii". Chociaż postaramy się pomóc na swój sposób. ;) Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×