Skocz do zawartości
Nerwica.com

Po raz pierwszy na Forum


Kathy5664

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :) wczoraj rozpoczelam swoja walke z ta cholera , która siedzi w mojej głowie . Nie bede opisywać swoich dolegliwości , gdyż każdy z nas tu przebywających przechodzi przez to samo. Liczę, iz forum to pozwoli mi poznać ludzi , którzy bedą chcieli podzielić sie swoimi doświadczeniami , jednak przede wszystkim takich , dzieki którym cześciej bede śmiała sie w głos , wystawie twarz do słońca a wciągając w płuca ciepłe , letnie powietrze powiem : nie mamy sie czego bać :) życie jest piękne :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, iz forum to pozwoli mi poznać ludzi , którzy bedą chcieli podzielić sie swoimi doświadczeniami , jednak przede wszystkim takich , dzieki którym cześciej bede śmiała sie w głos , wystawie twarz do słońca a wciągając w płuca ciepłe , letnie powietrze powiem : nie mamy sie czego bać :) życie jest piękne :)

 

To Ci mogę zagwarantować. Na pewno poznasz tu ludzi, którzy mimo trudności z jakimi się zmagają , podchodzą do życia z uśmiechem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczę już od ponad dwóch lat - do tej pory ciagle sama i bez leków - byly wzloty i upadki i udawało mi sie jakos funkcjonować , jednak ostatnio moj organizm zaczął słabnąć - nie w jakimś tragicznym tego słowa znaczeniu - jestem już tym wszystkim po prostu zmęczona . Od dwóch dni biorę leki , terapie zaczynam w październiku . Złapie tego byka za rogi i mu łeb ukręcę :) takich właśnie ludzi chce poznać - walczących a pomimo tego radosnych - nie watpię , ze jest tu ich sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×