Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie...


Grzegorz1991

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Grzesiek. Mam 24 lata. Mam problemy ze sobą. Od lat leczę się na schizofrenię, depresję i nerwicę natręctw. W 2010 roku byłem na leczeniu w szpitalu psychiatrycznym.

Ostatnio gorzej się czuję. Miałem skierowanie do szpitala z 4 miesiące temu, ale nie poszedłem. Nie wiem co robić.

Słyszę tę postać w głowie. Do tego jest mi strasznie smutno. Dzisiaj kupiłem kolejną paczkę żyletek. Najgorsze jest to, że co chwilę ostatnio kupuję żyletki. Nie tnę się ani nic, ale kupuję.

Mówię sobie, że to na czarną chwilę. Nie radzę sobie też na studiach, bo nie zaliczyłem 3 przedmiotów i muszę mieć we wrześniu poprawkowe terminy. Nie wierzę, że się uda.

Dlaczego? To proste. Nie daję rady się skupić. Jestem już zmęczony. Leki biorę regularnie i mam kontakt z psychiatrą. Ale przecież nie będę zawracał głowy co chwilę, bo i po co?

Jestem do niczego. Nawet poradzić sobie z samym sobą nie potrafię. Napisałem co nieco o sobie. Nie jestem osobą ciekawą ani interesującą, dlatego na tym poprzestanę i już nie będę pisał o sobie.

Przywitam się po prostu. Witajcie... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się lepiej, zażywam je już bardzo długo. Od pewnego czasu jednak gorzej się czuję. Nie wiem dlaczego, może to po prostu te upały tak na mnie wpływają.

W każdym razie wolałbym żeby znowu było prawie całkiem ok. Chociaż całkiem ok nigdy się nie czułem.

Clevermind mnie również miło Cię poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że pogoda może wiele wpływać na te czynniki. Przy takich temperaturach trudno wytrzymać, tlen jest tak na niskim poziomie.

Jeżeli te leki w zupełności ci nie pomagają, spróbuj porozmawiać z psychiatrą na ten temat :)

Trzymam kciuki za to, aby było coraz lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grzegorz!

 

Mogę zapytać, jakie leki bierzesz? W jakich dawkach? Niektóre farmaceutyki zażywane przez dłuższy czas mogą przestać być skuteczne, dlatego czasami konieczna jest zmiana leków. Może Twój organizm również przyzwyczaił się do leków, które zażywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinieneś być pod stałą kontrolą lekarza. Nie myśl, że "zawracasz głowę" psychiatrze. Jeśli czujesz się gorzej, dostrzegasz, że dzieje się z Tobą coś niepokojącego, jak najbardziej masz prawo iść na konsultację psychiatryczną. Nie wiem dlaczego zrezygnowałeś 4 miesiące temu i nie poszedłeś do szpitala, mimo że miałeś skierowanie. Nie bagatelizuj swojego zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×