Skocz do zawartości
Nerwica.com

nocojamamzrobić


freedom97

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę tu czasem jak mam problem.. tak naprawdę jak już nie widzę innej możliwości, a wiem, że to i tak nie pomoże.

Po prostu chcę to napisać, muszę się komuś ''wygadać''.

Zakochałem się w chłopaku 3 lata mlodszym (ja 18 on 15). Ogolnie to stalo sie tak nagle, poznaliśmy się przez neta( wiem, bardzo oryginalnie). Po pierwsze ma 15 lat, gdyby nie to, że jest dojrzały jak na swoj wiek i dobrze wygląda, to w życiu bym się za to nie zabierał.

Problem w tym, że on chce zabawy, to jeszcze dzieciak, nawet nie mysli o zwiazku, pomijając jego trudny charakter. On całuje się czy tam ''podrywa'' wiele osób i nie chodzi mu o związek. Rozmawialem z jego kolezanką i mówiła, że postępuje tak z każdym gdy pozna. Nie wiem co mam robić, zawrócił mi w glowie.

Nie będę teraz zaczynał o mojej orientacji i akceptacji tego przeze mnie, bo to wszystko nie jest problemem, od momentu kiedy on się pojawił.

Mam dwa wyjścia, albo z nim zerwać kontakt, usunąć z fb i w ogole, ale cholernie się męczyć przez długi czas( i tak tego nie zrobię)

Albo umawiac sie z nim i tez cierpieć, nie moge sluchac tego jak w towarzystwie mówi o swoich ''podbojach'' , a ja przechodzę katusze.

Wiem, że cięzko wam wszystkim to zrozumieć.. jak chłopak może sie zakochac w chłopaku... otóż może, normalna milosc. Nie jestem taki, że ubiegam się o prawa czy coś. Po prostu żyję, żyję jak normalny człowiek i w sumie nie widac po mnie z zewnątrz że jestem gejem.

Nie wiem po co to napisałem, nie skupiam się już na interpunkcji czy składni, to nieistotne teraz.

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu bym się nie angażował w ten związek; powody już wymieniłeś w poprzednim poście, a nie sądzę, żeby jego podejście miało się wkrótce zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ludzie za pomoc, jestescie w ch*j pomocni :)

 

Może mniej emocji, dobra? Pomóc to Ty musisz sobie sam, my możemy pisać tylko za siebie.

Sama niedawno zerwałam znajomość z kimś kto właśnie szukał tylko zabawy, sprawa była dość skomplikowana bo ja się zaangażowałam mocno i było mi ciężko się z nim rozstać, możesz o tym poczytać tu moj-schemat-dlaczego-przyci-gam-m-czyzn-co-nie-chc-zwi-zk-t55431.html

Sam zdajesz sobie sprawę że z kimś takim związku nie zbudujesz, po co więc narażać się na niepotrzebne cierpienia, zdrady, porzucenia. Uważaj na siebie. Chyba że chcesz być jego kolejną ofiarą. Do Ciebie należy decyzja, albo chronić siebie, swoją godność albo dać się ubezwłasnowolnić i oddać w ręce niezrównoważonej osoby, która sama najwidoczniej ma ze sobą jazdy skoro nie potrafi kochać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadna pedofilia -.- on wygląda na moj wiek i jest W MIARĘ dojrzały, ale kilka cech mi się w nim nie podoba. To tylko 3 lata roznicy, nie w tym rzecz.

On ma bardzo trudny charakter, nie ustąpi w jednej rzeczy jak to napisał ''nigdy' nawet gdyby z kims byl w związku( wiadomo o co chodzi)

nie napisze do mnie pierwszy, BO NIE, nie przejdzie pierwszy w drzwiach, BO NIE.

I wiecie co? nie jestem żadnym gejem w sumie nawt to jest dla mnie troche dziwne, ale może to kwestia akceptacji.

W tym rzecz, że męska duma mi nie pozwala żeby dawać sie w ten sposb, na dodatek 15 latkowi.

Ale nie potrafię już inaczej, niestety... uczucia biorą górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu z siebie robić męczennika. Relacje nie mają być na siłę, tylko z chęci. Lepiej sobie taki kontakt odpuścić. 15 lat to siano w głowie i dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadna pedofilia -.- on wygląda na moj wiek i jest W MIARĘ dojrzały, ale kilka cech mi się w nim nie podoba. To tylko 3 lata roznicy, nie w tym rzecz.

On ma bardzo trudny charakter, nie ustąpi w jednej rzeczy jak to napisał ''nigdy' nawet gdyby z kims byl w związku( wiadomo o co chodzi)

nie napisze do mnie pierwszy, BO NIE, nie przejdzie pierwszy w drzwiach, BO NIE.

I wiecie co? nie jestem żadnym gejem w sumie nawt to jest dla mnie troche dziwne, ale może to kwestia akceptacji.

W tym rzecz, że męska duma mi nie pozwala żeby dawać sie w ten sposb, na dodatek 15 latkowi.

Ale nie potrafię już inaczej, niestety... uczucia biorą górę

 

tak jasne i co z tego ze wyglada na 18, ma 15 lat i jest dzieckiem. Jak nie jestes gejem to w ogole -podlega pod pedofilie. Normalny czlowiek w ogole sie nie interesuje 15 latkami nawet jak wygladaja i na 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z agusiaww, seks z 15 letnia osoba niezaleznie od plci czy uczuc to pedofilia.Nawet jezeli obie strony sie zgadzaja, nie wolno bezwglednie tego robic. Do tego brak perspektyw na sensowny zwiazek, po prostu zerwij znajomosc.To test na Twoja dojrzalosc i szansa na poznanie kogos odpowiedniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×