czy to nerwica lękowa ??

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

czy to nerwica lękowa ??

przez kinderduplo 14 maja 2015, 17:08
Jednymi słowy jak jest w pracy atmosfera to ja się zachowuje swobodnie, wobec ludzi, mam wrażenie że można im zaufać, ale jak atmosfera się skisi, to już zmieniam całe nastawienie i traktuje współpracowników jak wrogów.

czy to nerwica lękowa ??

przez kinderduplo 15 maja 2015, 11:03
Czasem odnoszę wrażenie że nie można mi nic powiedzieć, żadnego słowa krytyki, bo moja psychika jest na to za słaba, a do dziś pamiętam jak na praktyce jedna z pracownic nam powiedziała: wy tu robicie tylko dobre wrażenie. Wtedy jeszcze aż tak sie nie denerwowałam, choć nerwy miałam, bo to była praktyka, ale juz odczuwałam niechęć chodzenia tam. Ale że to był przymus, bo każdy uczeń musiał odbyć miesięczną praktykę, no to trzeba było chodzić. Ale gdybym wiedziała jak wygląda prawdziwa robota.....Dla mnie to jest największe cholerstwo. Z reguły nie jestem osoba wredną, raczej pomocną, ale gdzie sie nie znajdę, to przeważnie pracują tacy arcywredni ludzie. Udaja z pozoru miłych, ale potem zmieniaja nastawienie o 180 stopni. Najpierw jestem cacy bo jestem nowa, tylko że jak ,, nowa'' , wszystkiego od razu nie załapie, bo sie denerwuje, może i jest bystra ale ma blokade przez nerwy i na dodatek te objawy somatyczne, a to tez ludzie widzą a dla mnie staje sie nie do zniesienia i już jestem pracownik be, co równoznaczne jest z obiektem drwin wyśmiań, kpin i po prostu robią wszystko żebym się wyniosła. Ktoś mi raz powiedział pójdziesz do roboty to zobaczysz że praca to jest prawdziwe sk***two. Miał rację. Tylko ja nie sądziłam ze będę się aż tak przez to denerwować, że nie dam tam rady długo wytrzymać.

czy to nerwica lękowa ??

przez kinderduplo 15 maja 2015, 11:27
Nawet lepiej że nie ,,dożyłam'' nigdzie umowy, przy tych epizodach pracowniczych, bo sama po sobie widzę, że coraz krócej wytrzymuję psychicznie, coraz szybciej dopada mnie nerwica i te wszystkie objawy i lepiej odejsć bez konsekwencji, niż wykańczać, się psychicznie, na okrągło myśleć i przeżywać, niz uwiązać się śmieciówką i męczyć . Widzę po sobie że jestem bardziej bezpośrednia jak nic mnie nie wiąże, może tez nauczyły mnie tego wcześniejsze doświadczenia. Ja to nazywam foch księżniczki. Ja tego specjalnie nie robię samo wychodzi. Ostatnio w jednej robocie wytrzymałam 1.5 mies na lewo, nie czułam przez moją osobowość akceptacji innych, odeszłam, męczyłam sie ale myślałam o odejściu. Miałam jeszcze kilka rozmów, z których nic nie wyszło kwalifikacyjnych, albo jednodniowych prób i to też nic nie dało, a ostatnio miesiąc chodzenia co drugi dzień, bo takie ustalili mi zmiany, co łącznie daje dwa tygodnie: najpierw jestem cacy, potem be, a na końcu sama szczeliłam focha księżniczki, po ciągłych krytykach w co nie włożyłam rąk i wyszłam. Ale czemu nie można powiedzieć pracownikowi że sie go nie chce, tylko specjalnie dokuczać robić na złość żeby się męczył. Bo to wygląda tak, chcesz robić to sie będziesz męczył. No chyba mam oczy i widze że gdzieś nie pasuję to chyba wiem czego mogę się spodziewać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

czy to nerwica lękowa ??

przez kinderduplo 15 maja 2015, 11:36
Po części sama sobie jestem trochę winna. Jak każdy wie rynek pracy jest ciasny, przesycony a bezrobotnych dużo. Wcześniej nie startowałam do barów, do kuchni, do sklepów spożywczych, pizzerni, restauracji, kebabów, bo wiedziałam że sobie nie poradzę. Albo do prac fizycznych po naście dzień w dzień. No ale pomyślałam sobie że jeśli nie spróbuje, nie dowiem się i będę tak miesiącami w domu kwitnąć. No to się dowiedziałam że nic z tego, po kilku razach coraz większy wstyd, a najgorszy to ten wstyd w domu, bo jak powiedzieć że znów nie wyszło. Najgorzej to jest wrócić po tej porażce do domu...

Sortuj wg