Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dobry wieczór wiosennie :)


Pani-Bovary

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór w ten wiosenny wieczór. Przekopuję wątki w poszukiwaniu osób z podobnym problemem do mojego - potrafię pracować jak maszyna aż do momentu, gdy rzecz trzeba wykończyć i oddać. Wtedy zaczyna się horror i cuda, których najstarsi ludzie na ziemi nie pamiętają :) W kontekście specyfiki mojej sytuacji zawodowej jest to problem bardzo poważny, a wręcz krytycznie poważny (mam 35 lat). Jeżeli macie pod ręką jakiś stosowny wątek, nie wahajcie się wkleić linka :) Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

widzisz ja mam odwrotny problem nie jestem w stanie zrobić nic dopóki sytuacja nie robi się poważna lub nawet krytyczna..od najdrobniejszych czynności po rzeczy na prawdę poważne..

niby nic nie zawalam ale wszystko robię na ostatnia chwilę w nerwach i stresie...

 

czy jest wątek dla pracoholików?

nie wiem... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś miałam. Tylko zawsze to było oddawanie na ostatni moment i potem panicznie bałam się zajrzeć do gotowej rzeczy (na przykład nigdy nie czytałam swoich tekstów czy tłumaczeń po publikacji; odczekiwałam w napięciu jakiś czas aż nikt się nie przyczepił i przyjęto mi następną rzecz; i od zawsze straszliwie się wstydzę swoich prac - pragnę, żeby nikt ich nie czytał). Robienie rzeczy "na termin" i fiksowanie się na datach (często kompletnie od czapy) musiało być sposobem radzenia sobie z tym problemem. Gdy przestałam się fiksować na datach i jednocześnie przestałam odwlekać pracę, zaczęło być tak, jak jest. To nie jest pracoholizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×