Siemka

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Siemka

przez runninghigh 04 lut 2015, 22:34
Witajcie, jestem Kuba, mam prawie 18 lat. Interesuje sie muzyką, fotografią, modą. Uwielbiam sie śmiać i wygłupiać. W lipcu zachorowałem na depresje, okazało sie, że jestem nadwrażliwcem. Teraz jest juź dobrze, zawsze byłem pozytywnie nastawiony do życia, ale odkąd zacząłem interesować się psychologią i pracą nad sobą było coraz gorzej. Lubie siebie, jestem gejem, ale czasami słysze w mojej głowie takie słowa jak nie nawidze cie, jestes nikim itd, jak przestać je słyszeć, wiem, że one nic nie znaczą, ale mimo wszystko wolałbym mieć spokój w sobie. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru ;d

Siemka

przez Madame de Lioncourt 04 lut 2015, 23:34
Cześć, ja w sumie podobnie jak Ty jestem tutaj nowa. Ano i widzę, że mamy podobne zainteresowania (no może za wyjątkiem mody). Depresja - nic fajnego, wiem po sobie, ciągle z tym walczę. Ale masz już dodatkowe plusy na starcie - lubisz i akceptujesz siebie, a to już jest dużo :)

Siemka

przez sailorka 06 lut 2015, 09:05
Cześć, nowi. :)
Cześć, jestem czubkiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Siemka

przez voltaire 06 lut 2015, 14:35
Trzeba znaleźć coś co zajmie czas.. Mi pomaga majsterkowanie, ale teraz nie mam możliwości, studia..
Dłubanina w drewnie i metalu mnie uspokaja.. W planach mam fotografię otworkową, to też taki inny świat:)

Siemka

przez PannaNatalia 06 lut 2015, 14:50
runninghigh, Madame de Lioncourt, Witajcie! :papa:
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Siemka

przez Kalebx3 Gorliwy 06 lut 2015, 14:54
Witaj Runinghigh .
Tak się Ciebie zapytam , od kiedy ( jakiego wieku ) człowiek jest w stanie powiedzieć o sobie ,że na pewno jest gejem ?
Sorry ,chyba Cie tym pytaniem nie uraziłem ;)
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Siemka

przez runninghigh 07 lut 2015, 18:10
Kalebx3 napisał(a):Witaj Runinghigh .
Tak się Ciebie zapytam , od kiedy ( jakiego wieku ) człowiek jest w stanie powiedzieć o sobie ,że na pewno jest gejem ?
Sorry ,chyba Cie tym pytaniem nie uraziłem ;)

dlaczego miałbyś mnie tym urazić, błagam cię :) ja byłem pewien tego, że jestem gejem w wieku 15 lat tak na 100%, ale np. mój kolega w gimnazjum miał dziewczynę, a dopiero tak w wieku 18 lat był pewny tego jaką ma orientację. Także, nie ma na to jednej odpowiedzi :P

Sortuj wg