Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień dobry


girl_anachronism

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jestem tu nowa, choć nie do końca - zaglądałam to od dawna ale cały czas nie mogłam się zdecydować, żeby założyć konto. To chyba część mojego problemu. Niemniej jednak oto jestem i może uda mi się z Wami trochę zostać.

 

Trochę dziwnie się czuję tworząc nowy wątek tylko po to, żeby się przywitać ale chyba tak się robi, więc próbuję się dostosować:)

 

Mam nadzieję, że pisanie co dokładnie jest nie tak nie jest obowiązkowe natychmiast - wszystko w swoim czasie.

Czasem zachowuję się trochę "niezręcznie" - nie wiem co zrobić w różnych sytuacjach - na przykład dużym krokiem było dla samo mnie założenie konta tutaj. Ale mam nadzieję, że profil forum (w połączeniu z anonimowością) sprawią, że będę się tutaj czuła w miarę swobodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitania:)

 

Tak, leczę się. To znaczy - niezupełnie na nieśmiałość, to nie jest moim głównym problemem. (Chociaż tak, jestem nieśmiała często.) Napisałam o "niezręczności", żeby wyjaśnić, że założenie takiego konta to dla mnie niemały krok, tak samo spotkanie się z ludźmi z forum (co zdecydowałam się zrobić. mimo, że pisałam o zaletach anonimowości..)

 

A co do leczenia mam właśnie problem ostatnio i nie jestem pewna co zrobić. Myślałam nawet, żeby tu napisać i zapytać ale kilka osób poznało mnie "w realu" i się wahałam. Ale wszyscy tu przecież jesteśmy bo sobie z czymś nie radzimy więc chyba nie ma co się krygować. Napiszę w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×