Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica !! nie myśl o niej !!


PAULINA :*

Rekomendowane odpowiedzi

JESTEM TU NOWA MAM 13 LAT OD OKOŁO 3 LAT CIERPIE NA NERWICE LENKOWĄ STRASZNIE BOJE SIĘ WYMIOTÓW !! CAŁY CZAS CZUJE ŻE MI NIE DOBRZE NIERAZ W NOCY BUDZE SIE I NIE MOGE SPAĆ PLACZE PO NOCACH BO MYŚLE ŻE ZARAZ ZWYMIOTUJE !! ZAUWAŻYŁAM ŻE KIEDY JESTEM CZYMŚ ZAJĘTA ALBO O TYM NIE MYŚLE NIC MI SIĘ NIE DZIEJE POPROSTU ZAPOMINAM O DOLEGLIWOŚCIACH :smile: ALE ZARAZ KIEDY ZACZYNAM SIĘ NUDZIĆ DOLEGLIWOŚCI WRACAJĄ !! NAJBARDZIEJ NERWICA PRZESZKADZA MI W JEŹDZIE !! ZAWSZE KOCHAŁAM JEŹDZIC NA WYCIECZKI SZKOLE LUB Z RODZICAMI A TERAZ BOJE SIĘ WSIĄŚĆ DO AUTA !!! :roll: MYŚLE ŻE ODPOWIECIE MI NA MOJ POST !!! :D

 

Paulina proszę pisac małymi literami! takie obowiązują u nas zasady (dop* didado1)

100_0396.jpg.be56ce98dacb00ae23ef5c8c7abfd116.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAUWAŻYŁAM ŻE KIEDY JESTEM CZYMŚ ZAJĘTA ALBO O TYM NIE MYŚLE NIC MI SIĘ NIE DZIEJE POPROSTU ZAPOMINAM O DOLEGLIWOŚCIACH

Mogę się pod tym podpisać. Nicnierobienie i lenistwo jest największym sprzymierzeńcem depresji, ale z drugiej strony gdy się w nią wpadnie to nie ma sie ochoty na robienie czegokolwiek :roll: kółeczko się zamyka i potrzebna jest interwencja z zewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację kiedy jesteśmy czymś zajęci, nie myślimy o naszych lękach. Zorganizuj sobie czas tak, abyś mogła mieć go jak najmniej na przemyślenia, np. dodatkowa nauka języka, polecam czytanie książek, mnie dużo pomaga, a przytym również wzbogaca naszą wiedzę. Pozdrawiam. Pamiętaj jesteś silna i dasz radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×