Skocz do zawartości
Nerwica.com

jest sens? cześć...


keep_bleeding

Rekomendowane odpowiedzi

czołem...

 

jestem homoseksualnym bulimikiem z 3-letnim stażem, dodatkowo choruję na alkoholizm, zaburzenia osobowości wynikające z przewlekłego nadużywania alkoholu i łączenia go z lekami. od 3 lat sypiam wyłącznie na zopiklonie (7,5 mg); nie leczę się pod okiem psychiatry, sam dobrałem sobie 40 mg fluoksetyny rano, 5-10 mg klorazepamu wieczorem celem ukojenia natrętnych myśli i lęków, a wieczorem wspomniany już zopiklon. piłem ciągami, ostatni trwał miesiąc, problematycznie, bo nie potrafiłem przestać, spełniam symptomy alkoholizmu. do lekarza specjalisty w swoim mieście iść nie mogę, bo we wspomnianej placówce pracuje bliska mi osoba... mieścina też nie za duża, więc wszystko mogłoby się wydać, a moja perfekcyjna wizja siebie nie dopuszcza takiej opcji. tak bardzo chciałbym czuć się choć trochę lepiej z samym siebie, móc spojrzeć w lustro bez nienawiści, wstrętu, nie stroić się godzinami przed lustrem i nie oglądać godzinami swojego obrzydliwego ciała. tak bardzo chciałbym mieć kogoś, kto byłby przy mnie, ale jako jednostka nieakceptująca siebie jestem niezdolny do stworzenia dłuższej, stałej relacji... nie oczekuję pomocy, potrzebuję raczej wirtualnych przyjaciół, którzy nie będą ode mnie wymagać tyle, ile wymaga świat... pozdrawiam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że chciałbyś czuć się lepiej z samym sobą, więc może jednak warto poszukać pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą który zajmuje się terapią uzależnień, robisz sobie krzywdę tymi lekami. Może poszukaj placówek w najbliższym większym mieście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie napawa taki strach, że otoczenie i świat mogłoby się dowiedzieć, że nie jestem tak perfekcyjny, na jakiego wyglądam, jakiego udaję, na jakiego się kreuję. Lęk przed utratą szacunku rodziców, rodziny, znajomych, strach przed utratą opinii osoby o dobrych wynikach w nauce, stypendyście, perfekcjoniście....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! ;)

 

No ale to uważasz, że lepiej się kryć za domkiem z kart, który składa się z pozorów idealnego życia i kariery? Słabo to widzę. Bulimia + alkoholizm (o ile go masz) to zabójcze dla organizmu i bardzo szybko może się źle skończyć.

 

Jednostki nieakceptujące siebie powinny się chyba właśnie bardziej przywiązywać do innych osób i się od nich uzależniać, ale w sumie, co ja tam wiem. A szukałeś miłości w Internecie? To głupio brzmi, ale zajrzyj może na queer czy inne kumpello ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×