Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam ciepło


Oliviaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumwiczów jestem Olivia. :D

W skrócie opowiem wam co mi dolega może znajdzie się ktoś z podobnymi problemami jak moje.

Więc mam podejrznie CHAD ale ja jestem przekonana ze na pewno mam CHAD.

Do tej pory leczyłam się na depresje , nie długo bo pół roku zarzywałam Bioxetin - nic nie dawał poza bólem żołądka , sennością i otępieniem. Zrezygnowałam z leczenia lekami postanowailam że sama będe pracować nad sobą, ale jednak nie daje już rady ze złym samopoczuciem kiedy trzeba pracować i uczyć się to poprostu wymiękam. Depresje mam bardzo silną , obecnie leczę się Aserinem i Clonazepamem. Zastanawiam się nad jakąś terapią ale nie wiem jaką. Dodam jeszcze że jestem DDA , mam nerwicę lękową,kompulsywnie się objadam, mam wachania nastroju , mnostwo objawów somatycznych, nie radzę sobie kontaktami z innymi ludźmi i ze swojmi emocjami. Emocje kontrolują moje życie jakby to była inna osoba sterująca mną. Proszę o pomoc ludzi którzy chodzą na jakieś terapie na jaką warto iść na DDA na dal tych z fobią społeczną dla tych z CHAD gdzie mam iść jak mi wszytsko dolega ;p?????? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie. Nerwica, fobia społeczna, depresja, dda, chad pewnie też bo nastrój mi lata ciągle oraz wiele więcej.

 

Proszę o pomoc ludzi którzy chodzą na jakieś terapie na jaką warto iść na DDA na dal tych z fobią społeczną dla tych z CHAD gdzie mam iść jak mi wszytsko dolega ;p?????? Pozdrawiam

Jak w konsekwencji nigdzie nie poszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×