siemka

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

siemka

przez kolo331 03 wrz 2014, 13:23
hej mam 20 lat i problem z obsesją na punkcie swojego wyglądu mimo że jestem... facetem. Przeglądam się w lustrze po parę godzin dziennie. Mam wstręt do swojej twarzy przez co rzadko wychodzę do ludzi. Otoczenie mówi że dobrze wyglądam ale im nie wierzę ;(Zdarza się też iż myślę że mogą mieć rację bo czasem jakieś dziewczyny mnie zaczepiają ;D

Ogólnie mówiąc chciałbym się dowiedzieć czy jest sens z tym iść do psychologa/psychiatry i zrobić sobie syf w papierach oraz czy leczenie polega po prostu na tym że lekarz rzuca komplementy w pacjenta, bo ja i tak w żaden nie uwierzę

siemka

przez Druid 03 wrz 2014, 13:39
Witaj na forum.
Druid

siemka

przez kolo331 03 wrz 2014, 13:48
Pluszowy w kosmosie napisał(a):Witaj na forum.

no hej

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

siemka

przez PannaNatalia 03 wrz 2014, 13:53
Przepraszam ale jaki syf w papierach? Na tym forum jest dużo osób korzystających z pomocy psychologa/psychiatry. Radzę Ci iść i sam przekonasz się na czym będzie polegała ewentualna terapia,lekarz Ci wszystko wyjaśni. Być może wystarczy zwykła rozmowa,nie wiem. Wiem napewno,że korzystanie z usług w.w.lekarzy to nic złego ani wstydliwego.

-- 03 wrz 2014, 12:54 --

A i witamy Cię serdecznie w naszych skromnych progach :)
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

siemka

przez sailorka 03 wrz 2014, 15:47
kolo331 najwyraźniej nie masz zielonego pojęcia o terapii. Ale to nic. Na razie musi Ci wystarczyć informacja, że nie istnieją te tzw. papiery, to raz. A dwa, to że psycholog ani psychiatra nie mówią komplementów. A jak jest na takiej terapii, to trzeba samemu spróbować. Ewentualnie poczytać, co inni o tym piszą.
Cześć, jestem czubkiem

Sortuj wg