Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam! Dziewczyna z nerwicą :)


lethe.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! Dołączyłam do tego forum, aby móc ponarzekać sobie na moje dolegliwości. :) Mianowicie cierpię na depresję natręctw, także z objawami nerwicy lękowej. Mam również podejrzenia jeśli chodzi o dystymię. Mam obniżony nastrój i jestem przepełniona obrzydzeniem do ludzi i frustracji. Dzieje się to od paru lat, wcześniej byłąm zupełnie inna i dlatego sądzę, że może to być dystymia.

 

W każdym razie witam wszystkich serdecznie i mam nadzieję, że będę mogła ciekawie z Wami podyskutować! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lethe., Witaj :)

Na forum z pewnością znajdziesz osoby czujące podobny dyskomfort psychiczny jak Ty, więc i w narzekaniu poczujesz wsparcie.

Ja się tak zastanawiam, czy w codziennym życiu ludzie naprawdę nie potrafią nas zrozumieć, czy po prostu tego nie chcą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Obyś przezwyciężyła swoje słabości.

Miłego pobytu na forum :)

 

Piotr_k, Wydaje mi się,że obie opcje są prawidłowe.

Choć bardziej obstaję przy tej, że nie chcą bo jest to wygodne. Większość ludzi to egoiści. Ale nie widzę w tym nic złego raczej. To naturalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lethe, dziewczyna z nerwica wita dziewczynę z nerwica ;)

 

 

Piotr_k, Wydaje mi się,że obie opcje są prawidłowe.

Choć bardziej obstaję przy tej, że nie chcą bo jest to wygodne. Większość ludzi to egoiści. Ale nie widzę w tym nic złego raczej. To naturalne.

 

A zastanawialiście się kiedyś jak by to było z nami gdyby nie spotkało na sto co spotkało?

Bez problemu zrozumielibyśmy innych?

 

Ja kiedyś nie wiedziałam że jest w ogóle taka choroba jak nerwica natręctw, co więcej nie wiedziałam ze moje pewne zachowania są objawem choroby.

Trzeba też zwrócić uwagę że rozumieć to jedno, może nie każdy potrafi, ale okazać człowieczeństwo, szacunek, itd... to już coś innego.

Nie wszyscy muszą mnie lubić, nie muszą mnie rozumieć, ale niech przynajmniej pozwolą mi spokojnie żyć... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×