Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


twister

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem i nie chce sobie wymyslac jakis chorob bo nie wiem co to jest ale jest zle a wiec moze zaczne od tego ze mieszkam w malej wsi i nigdy nie mialem kolegow, przyjaciol ani nikogo z kim moglbym wyjsc czy pogadac i ciagle siedzialem w domu, w podstawowce niby mialem kolegow ale tylko tyle co w szkole z nimi pogadalem ale nikogo jakos specjalnie nie obchodzilem bo bylem spokojny i w ogole i tak jest do dzisiaj,boje sie w sumie wszystkiego wiem ze to troche smieszne ale boje sie w ogole wyjsc z domu nie umiem rozmawiam z ludzmi, gdy ide po miescie wydaje mi sie ze kazdy na mnie patrzy i wtedy oczy mi lzawia, ciagle trzesa mi sie rece i jest to straszne po prostu bo czasem nie moglem nic napisac na tablicy w szkole az sie kazdy smial i zawsze wszystkim sie bardzo stresuje. Teraz sa wakacje, gdy inni gdzies wyjezdzaja, wychodza ja siedze w domu i juz tego nie wytrzymuje wydaje mi sie ze jestem jakis inny od wszystkich i nienormalny az zyc mi sie nie chce:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj twister!

 

Drogą wirtualną nie da się nic orzec, ale niewykluczone, że cierpisz na nerwicę, stąd lęk społeczny, obawy, stany lękowe. Może to fobia społeczna, stąd Twoja niechęć do wychodzenia z domu albo zespół lęku uogólnionego, stąd "lęki przed wszystkim"? Rzetelną diagnozę mógłby postawić tylko specjalista podczas bezpośredniej wizyty. Czy korzystałeś kiedykolwiek z pomocy psychologa, np. w szkole? Myślę, że warto byłoby z nim porozmawiać. Możesz też skorzystać z telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży: http://www.116111.pl/. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×