Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kłopot


qwertyu

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. :D A ja mam kumpla, który wręcz masakrycznie się jąka. Od niedawna ma fajną żonę i śliczną córeczkę. Wydaje mi się, że Twój problem to nie wada wymowy, ale to, co siedzi w Twojej głowie. Kobiety lubią facetów silnych psychicznie, którzy znają swoją wartość, a nie niepewnych siebie i wiecznie zakompleksionych. Weź pod uwagę to, że dla normalnie myślącej kobiety masz kiedyś być głową rodziny/solidną podporą, a nie eksponatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, z wadami wymowy to do logopedy.

Poza tym, to wcale nie jest jakaś wielka niedogodność, znam gościa, który jest zarąbistym facetem a masakrycznie się jąka. Na dodatek jest nauczycielem (nie w szkole), i jest genialny w tym co robi a to jąkanie wręcz jest pozytywnie zabawne.

Ale oczywiście, zależy jaką masz wadę wymowy, aczkolwiek grunt to mieć do siebie dystans a nawet czasem samemu się pośmiać z siebie.

A skoro nie umiesz znaleźć kobiety to może po prostu w złym miejscu szukasz, o ile w ogóle szukasz a nie siedzisz i użalasz się. Jest pełno kobiet, którym takie aspekty nie przeszkadzają, tylko trzeba ruszyć tyłek i rozejrzeć się w miejscach, gdzie znajdziesz ludzi, którzy wyznają jakieś wyższe wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×