Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie!


Użytkownik123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu oczywiście nowa, chciałam się z Wami przywitać. Co mnie tu sprowadza? Najpierw zespół stresu pourazowego, a teraz silna depresja i fobia społeczna (chociaż samej mi się wydaje, iż jest to nerwica) Na forum jestem pierwszy raz (nigdy z tego nie korzystałam) i mam nadzieje, że uda mi się potraktować to jako "psychoterapie" na którą nie chodzę, chociaż powinnam. Wymienianie się swoimi przeżyciami jest znacznie łatwiejsze w świecie wirtualnym, niż realnym. Jest tu ktoś? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być tak jak piszesz.

Ale tutaj każdy jest do pewnego stopnia anonimowy. Nie musi niczego przed nikim udawać. Może pomóc jeśli jest w stanie...

Życzę Ci, byś znalazła tu ludzi będących dla Ciebie wsparciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem tu nowa . sprowadza mnie tutaj moja nowa przyjaciloka nerwica lekowa , ktora stwierdzono u mnie kilka tygodni temu , zdominowala moje cale zycie , przewrocila je do gory nogami, leki, obawy , sprawdzanie swojego ciala czy wszystko funkcjonuje tak jak powinno . tak naprawde brak osob by bylo z kim pogadac o tym procz mojego psychologa , forum dla mnie to cos nowego , moze tutaj wirtualnie bedzie lepiej . Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×