Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


lukasz83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Forum podczytuję i postanowiłem się zarejestrować. Od jakiegoś czasu mam depresję ale zacząłem się leczyć dopiero od 8 kwietnia, biorę Faxolet 75mg i Trittico na noc - problemy ze snem.. dziś miałem drugą wizytę i dawka F została zwiększona do 150 mg, brak chęci do wszystkiego i smutek nie odpuszcza, może z czasem będzie lepiej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróci, wróci.

U mnie dobrze, choć wczoraj miałam doła. Rzadko mi się teraz zdarza, ale jednak. Dzisiaj mi się coś w nogę stało (auć!) ale poza tym jest git.

Wspomnę tylko, że od kilku lat doskwiera mi nerwica. Ale wszystko jest do wyleczenia! U mnie poprawa jest fenomenalna, bez leków i terapii. Sporo wysiłku w to włożyłam, ale było warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Anel92 :)

LoveHope jakoś tak zaczęło się sypać kilka miesięcy temu.. zmęczenie związkiem (którego już nie ma) zmęczenie pracą, zmęczenie wszystkim i jakiś taki brak chęci i energii, problemy ze snem, budzenie się co kilka godzin lub nawet częściej i coraz większy smutek, hmm poczucie takiego bezsensu w życiu, braku celu itp. Do tego większa drażliwość, wahania nastroju, doły trwające długo i niechcące mnie zostawić, myśli samobójcze też miewałem ale na szczęście odeszły już.

Więc widzisz - cała gama różnych uczuć i odczuć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×