Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pokój !


Damah

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się Mateusz, mam 16 lat jestem z Sanoka, trafiłem na tą stronę przez przypadek, szukałem pomocy po różnych stronach od zapytaj.onet.pl po gazeta.zdrowie.pl oraz abczdrowie.pl, moim problemem jest nerwica oraz stany zdołowania i niepokoju, częściej dominuje nade mną stan przygnębienia i niepokoju a za raz po tym ataki nerwiczne o ile można tak nazwać, jestem pod kontrolą psychologa, przed tem byłem w szpitalu pscyhiatrycznym w łańcucie z powodu licznych ucieczek i zachowania, które były podejrzane, min. uciekałem z kościoła, sklepów, szkoły do domu by się uspokoić przed komputerem albo muzykę, dokuczały mi nieprzyjemne dopznania w jamie brzusznej w postaci ścisków żołądka, biegunce, oraz chęci wymiotowania, mogłem to uspokoić poprzez jedzenie, ale w szpitalu popadałem w panikę co jeśli zjem zaraz to i wtedy nic mi nie pomoże, nawiedzały mnie myśli samobójcze by z tym skończyć w zwykłym szpitalu jak wzięli mnie na obserwację na SORZE w sanoku. Byłem w takim amoku nie kontrolowanych myślach, byłem niekontaktowny z rzezczywistością zalewały mnie poty, drętwiały mi kończyny, miałem uczucię że nadchodzi bolesny koniec, bałem się przed szaleństwem ale ogólnie już mnie brały myśli samobójcze. Zostałem skierowany do łańcuta gdzie siedziałem 2 tygodnie dojazd był ciężki z moim stanem ale po podaniu mi leków w postaci pramolanu ustały i zachowywałem się normalnie, aż za normalnie o dziwo przez moje dziwne zachowanie zostałem wydalony ze szpitala z złą opinią. Zapisano mi lek w postaci pramolanu którego brałem przez 2 miesiące, ataki ustały, lecz wróciły tym razem rozpoznaje je lepiej ale nie opanowywuje ich, muszę brać coś na uspokojenie i mieć z kimś kontakt jeżeli nie popadam w panike, która trwa dosyć długo, starałem się biegać by zrzucić to napięcie, bieg skończył się wymiotami i biegunką, bałem się odwodnienia, ostatnio dostalem amoku który nastąpił w piatek byłem 24 h pod napięciem nie mogłem się opanować dopiero po zarzyciu neospazminy, teraz chodzę prawie normalnie do szkoły, akuratnie dokuczają mi te lekkie ataki i uczucie zdołowania i niepokoju z rana kiedy się budzę, musze mieć kontakt z ludzmi chodzmy przez facebook, chciałem isc do psychiatry ale niestety... najbliższy psychiatra jest w rzeszowie a w sanoku jest dla dorosłych gdy przyszedłem z skierowaniem z nagłówkiem "PILNE !" zostalem wyrzucony wkurzyłem się i zaczałem wyklinać cały personel po niemiecku i uciekłem do domu.... teraz nie wiem co robić, pokój !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×