Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam, krótki wstęp o moim schorzeniu


Nerwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników, prawdopodobnie mam nerwicę (choć bardzo ciężko jest mi w to uwierzyć). Od kilku miesięcy przez większość czasu jestem przykuty do łóżka (silne ataki drgawek, skoki ciśnienia i pulsu przy zmianach pozycji, zawroty głowy, otępienie i wiele innych dolegliwości), miałem mnóstwo badań, byłem 3 dni w prywatnym szpitalu, aby mieć jeszcze więcej badań, konsultowałem się z wieloma lekarzami z różnymi specjalizacjami i większość sugeruje nerwicę. Czeka mnie jeszcze holter sercowy, test wydolnościowy i konsultacja psychologiczno/psychiatryczna po czym dokładnie opiszę wam swoją historię. Życzę wszystkim chorym powrotu do zdrowia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hania33

Captopril przy skokach ciśnienia i Propranolol, czasami hydroxizine, neospazminę. Niestety tylko captopril spełnia swoją funkcję, dzisiaj wypiłem w nocy piwo i gorzej się poczułem. Nagle zrobiło mi się słabo, ciśnienie 150/102 ucisk z prawej strony głowy, tak jakby od góry, zatkane uszy, otepienie (jak ktoś się cos mnie pyta podczas ataków to mam taką pustkę i wolno myślę), rozmycie wzroku. Jeszcze do końca nie przeszło. Miałem dzisiaj drugi raz w życiu takie uczucie, że myślałem że to zawał, stoję sobie i nagle takie uderzenie z lewej strony poniżej mostka, że aż podskoczyłem (miałem tak 5 lat temu jak pomieszałem kawę z piwem, mialem wtedy atak dusznosci, skoki cisnienia, i jak już się uspokoiłem taki atak, przyjechała karetka, zmierzyli ciśnienie cukier i standard)

Szanuję wiedzę lekarzy, ale nie zaufam do końca (w końcu ceną jest życie) dopóki nie wykluczę:

-Zatorów i ucisków tętnic/żył. Miałem rezonans głowy z kontrastem i było ok, ale ciągle mam wrażenie, że to otumanienie to TIA (obym się mylił)

-Jw tylko, że wywołane problemami z kręgosłupem (mam chory i obolały po kontuzji z młodych lat)

-Niedokrwienia, ale to chyba to samo co powyżej.

-Boreliozy (mało prawdopodobne)

Nie wspomniałem, najbardziej dające o sobie znać to skoki ciśnienia i zawroty (wcześniej bardzo mocne drgawki całego ciała) przy zmianie pozycji np. z leżącej na stojąca, albo kucając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×