Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Niki Lauda

Rekomendowane odpowiedzi

Niki Lauda, hej, witaj na forum :smile: Leczysz w jakiś sposób lęki? terapia, leki?

 

Chodzilem do psychoterapeuty, później na grupę DDA, bralem leki przez 6 miesięcy, ale najbardziej pomógł mi sport, który niestety musiałem odstawić tymczasowo ze względu na kontuzję i to mnie mocno przygniata w ostatnich tygodniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim najbliższym planem jest znaleźć w Warszawie miejsce, gdzie będę mógł się wykrzyczeć do woli. W sumie to po to zarejestrowałem się na tym forum, żeby dowiedzieć się gdzie w Warszawie jest takie miejsce, w którym mógłbym sobie pokrzyczeć nie wzbudzając sensacji i nie przeszkadzając nikomu. W off topie dodalem taki temat i mam nadzieję, ze ktoś mi podpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niki Lauda, hej, miło Cię poznać ;)

 

Może na pradze? Komu to będzie przeszkadzać :D Ale tak na serio, nie znam tak dobrze Warszawy. Zawsze możesz poprosić kogoś, żeby wziął kamerke, wtedy będziecie udawać, że kręcicie film i to nie wzbudzi niczyich podejrzen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen.s mi również miło, Cię poznać.

 

Mi cały czas po głowie chodzi jakieś szczere pole, łąka albo las. Zawsze bardzo mi się podobało u moich dziadków na wiosce na podlasiu, bo można było znaleźć takie właśnie miejsce i wystarczyło wsiąść na rower i pojechać 10 minut jakąkolwiek stronę.

 

Może google maps pomoże mi znaleźć takie miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niki Lauda, siemka,ja też chce wreszcie zacząć żyć na razie wychodzi mi to jako tako po japońsku ale lepsze niż nic

czy ja dobrze widzę fascynajcę F1? :P

 

Nah, to ja jestem Huntem, który z szelmowskim uśmiechem mawia "seks to śniadanie mistrzów", nie co to ten asceta, chłodna Głowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×