Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam witam ;)


jestemjakijestem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) w sumie zalozenie tego konta bylo spontaniczne pomyslalem ze rozmowa z ludźmi dobrze mi zrobi. Moze trochę o sobie jestem dwudziestoletnim chlopakiem którego Glowa przepelniona jest juz strasznymi myslami... Nie pamietam kiedy to sie zaczelo wiadomo jak to w życiu zawsze byly jakieś problemy i smutki i te bardzo duże i te male ale mniejsza o to. Na pierwszy rzut oka jestem normalnym chlopakiem czasami nawet slysze ze przystojnym hehe :) uwielbiam sztuki walki i jestem w tym nawet dobry, imrezuje ze znajomymi czasami nawet spotkam sie z jakas kobieta z ktora jak zawsze nic mi nie wyjdzie... Bardzo pragne mieć kobiete ktora moglbym przytulic jak kazdy chlopak :) ale to tylko tak na pierwszy rzut oka tak na prawdę nikt nie wie Jaki jestem i o czym myślę. Jestem bardzo nie smialy najlepiej czuje się w towarzystwie osoby która już dlugo znam . Mam okropnie niska samoocenę myślę ze nie jestem nikomu potrzebny i nikt dluzej by za mna nie zatęsknił. Czuje sie bardzo samotny i zdolowany juz tym ze nie mam nikogo z kim moglbym chociaz pogadac. Dobra wystarczy tego użalania szczerze to mam juz tego wszystkiego dosyć i mam juz myśli samobójcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Liso :) zdaje sobie z tego sprawę lecz juz niestety mniej niż kiedyś. Powoli zaczynam bac sie co będzie później bo na dzien dzisiejszy oprócz życia z dnia na dzień nie widzę wiekszysz perspektyw, a jestem jeszcze tak mlody to wszystko chyba powinno wygladac inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Dlaczego nie wychodzi Ci z kobietami ?, nie potrafisz z nimi rozmawiać, czy są jakieś inne problemy ?.

Nie powinieneś rozpaczać bo nie jesteś w sytuacji bez wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze, musisz być dobrej myśli! Jeśli masz wrażenie, że rozmowa z ludźmi może pomóc, spróbuj poszukać psychoterapii. Pozwoli Ci zajrzeć do wnętrza siebie i odnaleźć źródło Twoich problemów. Trzymam za Ciebie kciuki ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×