Problemy Nerwica ! help you

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Problemy Nerwica ! help you

przez Michał Trac. 11 sty 2014, 19:44
Witam mam na imię Michał chciałbym opisac wam moje zmagania z nerwicą. więć pewnego dnia wruciłem ze szkoły było coś koło 15.00 pierwsze co zrobiłem Zjadłem potem zapaliłem papierosa, gdy chciałm się położyć moje serce zaczeło bić coraz mocniej i szybciej po 15 minutach przeszło. Na 2 dzień bardzo mocno kuł mnie brzuch prawie 2 tygodnie więc zacząłem działać zrobilem sobie USG i Gastroskopie i nic ! hmm potem EKG nic Badanie krwi nic po 1 miesiącu znów ten atak serce mocno biło po tygodniu zauważyłem że coś sie dzieje ucisk w głowie szum w uszach brak siły szybciej sie męczę dziwnie widzę nie realnie . Więc skonczłem palić z Dania na dzień niewiem to nie była moja decyzia tylko mojej wyobraźni a o alkoholu nie wspomnę nie pije już 6 miesięcy, kumpel mnie się pytają co się z tobą dzieje Michał sam niewiem odpowiadam im. Przyznam się kiedyś prubowałem Marihuany tylko tego paliłem 5 miesięcy aż pewnego dnia wzieliśmy z kumplami 1 grama niewiem to było coś mocnego tak mówili więc ja wziołem 2 maszki a oni spalili po całym joincie po 10 minutach sucho w ustach dziwnie spowolniony świat serce biło mi jak szalone a im nic nie było !! Niewiem ale czy te problemy mogły się zacząć od tych 2 maszków Niewiem czy wybrać się do psychiatry niewiem co mi powie ! Co Mam z tym zrobić bo jestem młody i tracę Sens życia !

-- 11 sty 2014, 19:25 --

Michał Trac. napisał(a):Witam mam na imię Michał chciałbym opisac wam moje zmagania z nerwicą. więć pewnego dnia wruciłem ze szkoły było coś koło 15.00 pierwsze co zrobiłem Zjadłem potem zapaliłem papierosa, gdy chciałm się położyć moje serce zaczeło bić coraz mocniej i szybciej po 15 minutach przeszło. Na 2 dzień bardzo mocno kuł mnie brzuch prawie 2 tygodnie więc zacząłem działać zrobilem sobie USG i Gastroskopie i nic ! hmm potem EKG nic Badanie krwi nic po 1 miesiącu znów ten atak serce mocno biło po tygodniu zauważyłem że coś sie dzieje ucisk w głowie szum w uszach brak siły szybciej sie męczę dziwnie widzę nie realnie . Więc skonczłem palić z Dania na dzień niewiem to nie była moja decyzia tylko mojej wyobraźni a o alkoholu nie wspomnę nie pije już 6 miesięcy, kumpel mnie się pytają co się z tobą dzieje Michał sam niewiem odpowiadam im. Przyznam się kiedyś prubowałem Marihuany tylko tego paliłem 5 miesięcy aż pewnego dnia wzieliśmy z kumplami 1 grama niewiem to było coś mocnego tak mówili więc ja wziołem 2 maszki a oni spalili po całym joincie po 10 minutach sucho w ustach dziwnie spowolniony świat serce biło mi jak szalone a im nic nie było !! Niewiem ale czy te problemy mogły się zacząć od tych 2 maszków Niewiem czy wybrać się do psychiatry niewiem co mi powie ! Co Mam z tym zrobić bo jestem młody i tracę Sens życia !


Dodam ze mam biały Język !! dziwny jakiś
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
11 sty 2014, 19:24

Problemy Nerwica ! help you

przez vifi 29 sty 2014, 00:31
Michał Trac., Wygląda na to że substancje psychoaktywne uaktywniły nerwicę lękową. Na forum i w ogóle w internecie znajdziesz sporo takich przypadków. Psychiatra na pewno miał już takie przypadki. Zdiagnozuje Cię i przypisze leki. Jeśli jesteś niepełnoletni to możesz potrzebować zgody rodziców.
Offline
Posty
1425
Dołączył(a)
20 lis 2011, 21:02
Lokalizacja
Warszawa

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Przeskocz do