Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ktos tak ma ???


lidka1980

Rekomendowane odpowiedzi

Dlugo zastanawialam sie nad tym czy dolaczyc do Waszego grona jednak po przeczytaniu paru postow na forum zdobylam sie na odwage. Od 3 miesiecy borykam sie z moimi problemami,staly sie na tyle uciazliwe,ze wogole odizolowalam sie od otoczenia moich znajomych i bliskch.To stalo sie 3 miesiace temu-stalam w banku w dlugiej kolejce jakies 30 minut czekania,kobieta tlumaczyla cos w okienku,a mi nagle zakrecilo sie w glowie pote nagle uderzenie goraca i nogi zrobily sie jak z waty ale przeczekalam to wrocilam do domu i niby wszystko bylo wporzdku,az do nastepnego dnia kiedy musialam zaprowadzic dzieci do przedszkola-trafilam do niego choc po drodze krecilo mi sie w glowie, a spowrotem musialam isc w asyscie siostry pod reke bo sama nie dalabym rady.Wszystko sie zaczelo od tego,chodz minely 3 miesiace dalej dzieje sie to samo.Mrowienie z tylu glowy pozniej zawrot glowy i na tym sie konczy,a ja boje sie,ze zemdleje.Poszlam wiec do lekarza-stwierdzil arytmie serca przepisal tabletki na 3 miesieczna kuracje,wybralam je lecz nadal czuje sie tak samo,dalej kreci mi sie w glowie.Chodzilam dalej po lekarzach nastepne badania skierowania do innych lekarzy-tomografia komp.czaszki i zatok(gdyz choruje na nie juz od roku)nikt nie moze mi pomoc,wszyscy twierdza,ze jest wporzadku,sama niewiem juz co mam myslec.Od pewnego czasu zauwazylam,ze kiedy sie zdenerwuje serce zaczyna mi bic mocniej wtedy boje sie,ze umre,ze upadne i zemdleje,a nikt nie bedzie mi mogl pomoc,boje sie gdziekolwiek isc sama,kiedy ktos przychodzi do mnie nagle czuje mrowienie z tylu glowy i nagly zawrot glowy zaczynam sie bac robie sie czerwona na twarzy i czuje,ze zaraz oszaleje.Jest to bardzo uciazliwe.Zdaje sobie z tego sprawe,ze to nerwica ale czy ktos z Was tak mial,prosze Was o wszystkie posty moze sobie na wzajem pomozemy.Nie latwo jest rozmawiac z bliskimi nam osbobami,ktore tego nie rozumieja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak milo,ze tak mnie tutaj witacie,az cieplutko sie robi na serduszku.Dziekuje za wszystko i czekam na podpowiedzi jak sobie z tym wszystkim radzicie :D bo szczerze mowiac juz tak mnie to meczy i niewiem jak mam sie z tym uporac chodz staram sie jak moge to opanowac to ciagle to przychodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×