Skocz do zawartości
Nerwica.com

I ja się witam :)


maiev

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że cieszę się że tu trafilam. Długo się zbierałam na odwagę, najpierw żeby napisać cokolwiek, a potem żeby założyć ten temat. taki już ze mnie tchórz. Ale udało się -nie wiem jeszcze czy to dobrze ale się zobaczy. :)

Przez długi czas mogłam oglądać to forum tylko jako link w wyszukiwarce, bo okazuje sie że mogę tu wejść tylko jak w opcjach zmienię na"ręczne ustawianie proxy" - coś takiego. długo nie miałam o tym pojęcia, bo z informatyki jestem zielona, więc uznałam, że strona pewnie nie istnieje. Dopiero jak brat mnie oświecił całkiem przypadkiem- że to nie tak jak ja myślę - to mogłam się tu znaleźć.

Ostatnio mam kiepski humor, ze skłonnościami do marudzenia i czarnowidztwa więc proszę o wyrozumiałość. :) jak będziecie mieli dość to mnie wygońcie :D.

Cieszę się że jesteście. Na razie to Wy mi pomagacie, ale może przyjdzie taki czas (mam nadzieję), że i jak się tutaj na coś przydam i komuś pomogę. Obym nie zaszkodziła.

Miało być krótko i zwięźle a wyszło tak jak wyszło. pozdrawiam i życzę wytrwałości i duzo uśmiechu - i Wam i sobie.

Raz kozie śmierć. Klikam "wyślij", chyba że....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×